Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóvilág 10 - VV Gina VS VV...

Valóvilág 10 - VV Gina VS VV Bálint. Ti kire szavaztok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Itt az előzmény beszélgetés még akkor, amikor fantomkép volt. Sok ember kifejtette a véleményét, ezt várjuk itt is tőletek. :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok..


Személy szerint Én Bálintra szavaztam és a véleményem az, hogy rosszul döntött Gina. Ti, hogy vagytok ezzel?



2020. dec. 31. 10:29
A kérdező szavazást indított:
VV Gina
VV Bálint
Hol lehet szavazni? (RTL24 applikáció. iOS/Android. Ingyenes!!!)
Nem nézem
32 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
0%
Orbánra vagy Gyúrcsánra
2020. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Bálintra. Gina egy tróger, buta, öntelt primitív nö. Egészen idáig semmit nem csinált, csak az Amandával hisztiztek, hogy milyen szar bent szar emberekkel. Hát akkor menjél haza. Volt rá 2 hónapja, hogy játsszon, erre mindig csak az ágyban döglött a barátnöjével és kibeszéltek másokat. Aztán most utolsó 1 hétben akarja megmutatni, hogy ö mekkora játékos? Hát kisanyám, azt hamarabb kellett volna. Egyébként hiába mondja magát öszintének, nem az, mert ö is elég kétszínü. Az emberek szemébe mást mond: lásd pl tegnap Fru, amikor tanácsot adott neki, hogy kit vigyen ki, nyali-fali, aztán a riportszobában meg elhordta mindenféle szarnak, meg ö aztán magasról leszarja Fru véleményét.
2020. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Ginaval nincs különösebb bajom, alapvetően szerintem nem rosszindulatu, legalábbis nem annyira mint Fru. Ha bárki mással ment volna ki, rá szavaztam volna, mert tényleg lehet rajta szórakozni.

Viszont így ellene fogok szavazni, egyrészt azért mert Bálint szerintem jobb arc, másrészt azért, hogy Fruékat bosszantsam 😀

Egyébként szerintem a legjobb játékos Robi, mert ő is taktikázik, de nem annyira rosszindulatúan feltűnően mint Renatoek.

Renato ráadásul iszonyú ostoba, és nagyképű, de nem tudom hogy mire.

2020. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Igazabol Gina eddig csak Digo miatt sírt, semmit nem csinált.. Tényleg kétszínű O is, lásd Vivi esetet pl.

Robi is jó játékos és normális. Renatot hagyjuk, primitív, agresszív állat, már ezt kell, hogy mondjam.. Remelem hamar elborul az agya és kiesik...

2020. dec. 31. 11:47
 5/41 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit más téma: szerintem Mo és Virág tök jó páros lenne 🙂
2020. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
84%
Te az rtl-tol vagy?
2020. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
54%
De tényleg hogy lehet valaki ennyire belebuzulva a való világba? Én is nézem de nem rakok ki naponta ide kérdéseket.
2020. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Viragnak nem való a Dani, mert nagyon bántja szegényt.. Sajnálom Ot. Az a baj, hogy a Dani mindent megenged magának. Én bírom a Danit, de ez nem jó tulajdonsága. Hogy Mohval jobb lenne-e virág? Lehet jobban járna vele. :D


Nem, nem az RTL-tol vagyok.

Csak kiváncsi vagyok az emberek véleményére, nem vagyok belebuzulva teljesen. Érdekel a Ti véleményetek csak, de ez nem baj szerintem.

2020. dec. 31. 13:41
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Bálintra fogok szavazni (vagyis már szavaztam is)
2020. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
77%
Engem őszintén szólva már a hideg kiráz a Virág nyafogásától és tulajdonképp igaza van a Daninak amikor balhézik csak a stílus nem jó ahogy előadja. De egyfolytában csak megy a Dani után mint egy utánfutó, rámászik, nyivákol, hiába kérte meg a Dani, hogy fejezzék be, a Virág mint egy őrült aki meg se hall semmit. Mint valami fanatikus úgy viselkedik a Danival.
2020. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!