Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért Knapp Attila (VV5...

Miért Knapp Attila (VV5 Attila) nyerte meg az ötödik szériáját a valóvilágnak?

Figyelt kérdés

Emlékszem, hogy a VV4-et és a VV5-öt is végignéztem. Azonban a VV5-ből a szereplőknek csak a külseje maradt meg, de a viselkedésük már nem igazán, ellentétben a VV4-el, ahol megvan mindenkinek a jelleme emlékezetből.


Emlékszem, hogy ez az Attila is valamilyen nagy forma volt, volt valami egyénisége, mint Alekosznak, viszont arra, hogy pontosan milyen volt már nem.


Valaki mesélje már el. :D


2021. jan. 1. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert neki volt a legtöbb sütnivalója ott bent. Valamint Verának.

Ők ketten ezért is gyűlölték egymást, viszont Vera is nagyon jól játszott, jó pár párbajról visszatért fölénnyel, elég sokáig is bent maradt. Úgy tudom 4. lett. Attilát szerintem a Verával való konfliktusai vitték előre a játékban, mert őszintén bevallva, voltak vicces oltogatásaik egymás felé :D Attila jó taktikai játékos volt, mint ahogy Vera, kizárta az érzelmeit. Viszont ha Kinga tovább bent marad, Attila elbukta volna a játékot. Nyers stílusa volt, de még sem a rosszindulat beszélt belőle, hanem a szórakoztatás, emlékszem Csabit is szarrá csesztette anno, Gergőt is, meg kb mindenkit, egyszóval, vitte a show-t.

2021. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg az volt még vicces, hogy a Gergőt eleve az "Alfahímek" kategóriában szavazták be, ehhez képest szerintem Attila volt a Villa bikája :D
2021. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Alekosz azért nyerte a 4. évadot, mert már az első naptól kezdve szakadni lehetett rajta a röhögéstől. Az aranyköpésein, a vicces testtartásán, a folytonos próbálkozásain minden nő nemű élőlény felé. Amíg tartott az évad, tényleg a legszórakoztatóbb játékos volt, aztán megnyerte a műsort és utána mutatkozott meg a valós oldala :DDD


Ezzel szemben Attila a Való Világ egyik legjobb játékosa volt, nem csak az 5. évadban, hanem az egész műsort történelmében. Az első naptól kezdve kavarta a szálakat, áskálódott mindenki ellen, rendszeresen szócsatába keveredett a két nagy ellenségével, Csabával és Verával, akiktől nem igazán tudott megszabadulni. Csabát azért nem kedvelte, mert neki tetszett Kinga, Kingának viszont Csaba, ezért féltékenységből többször is kampányolt azért hogy a többiek kiszavazzák a villából - sikertelenül. Verával pedig mint ahogy az első kommentelő írta, egyszerűen csak utálták egymást, Attila mindig megtalálta a módját annak hogy Verát csesztesse, Vera pedig folyamatosan Attilát idegesítette. De egyébként nem volt szerintem olyan játékos, aki legalább egyszer ne keveredett volna konfliktusba Attilával, mert neki tényleg az volt a szándéka, hogy bent a villában álljon a bál.

Irónikus módon egyébként Vera az 5. helyen végzett és pont Attila ellen esett ki (76-24 %), Csaba pedig 2. helyezett lett Attilával karöltve a fináléban (68-32 %). Nekem egyértelműen ez az évad volt a kedvencem.

2021. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!