Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én láttam úgy, hogy Gina...

Csak én láttam úgy, hogy Gina örült a kiesésnek? (Való Világ)

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Tudta semmi esélye sincs. Bent egy barátja sem volt már. Nagyon sajnáltam őt, mert ha alpári is volt, de csinálta a műsort.

Minden való világot néztem idáig de egy oldalra hajló sosem volt. Itt már tudjuk a Bálint fogj megnyerni. Nem is engedtem volt egy tévében szereplő embert be.

Ha nem lesz se fru se renátó akkor kit küldenek ki?

2021. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
nem gondolom, hogy örült, de már akkor számított rá, amikor a döntését meghozta. nagyon sokszor kihangsúlyozta a kiválasztása után, hogy minden pillanatot ki akar élvezni.
2021. jan. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is azért vitte Bálintot, mert tudta, hogy erős, vagyis kinthagyja Ginát. Másrészt az elejétől kezdve nem bírta, ócsárolta, így gondolta remek taktika ha Bálintot viszi hogy hazamehessen, így nem csinál segget a szájából, ezzel is hősnek és bátornak beállítva magát a kiesése után, nem fogják gyávának tartani.

Ő már haza akart menni, látszott rajta amennyit Amandával is közösen hisztiztek, valami elképesztő volt. Ennyit még nem láttam játékosokat rinyálni. Amanda amúgy is nagyon gyengítette őt, Renátót meg Frut meg már ki nem állhatta, miután rádumálták Amandát Mercire, kiesett és elolvasta a levelet amit Amanda írt neki. Ott esett le neki, hogy ezek ketten ott mekkora patkányok, a saját érdeküket nézték csak, kiejtve ezzel Amandát.

Ezért már nem akart velük haverkodni, a másik csapatba meg nem akart átállni, mert akkor napraforgónak tartották volna. Ez akkor jött nagyon elő, amikor Danival beszélgetett és mutatta neki a levelet.

2021. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ordibált, ne hagyta a másikat szóhoz jutni, de azért szórakoztató volt. Jól elcseszte, amikor Amandával barátkozott mindjárt az elején. Ha nem teszi, akkor nincs ez a helyzet. Egyébként én Gáborra tippelek, ő fog nyerni. Bálint az egymás elleni harcban fog kiesni.
2021. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen Gábor?? Már rég nincs bent :D
2021. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, Danira gondoltam.
2021. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azért tűnhetett úgy, hogy örül mert a párbaj előtt már legurult némi pia.
2021. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Hány üveg whiskey?
2021. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!