Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Fruról mi a véleményetek?

VV Fruról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 22:41
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Pont most hallgattam végig a kis generált vitáját. Én az elején nagyon kedveltem, kis jószívű csajnak láttam. De az elmúlt időszakban voltak olyan megnyilvánulásai amik nem igazán adtak jó pontokat. Nem igazán tartom jelenleg jó embernek, én ezt a Renátóval alkotott kapcsolatukat sem igazán értem. Ennek úgy is az lesz a vége hogy amint van rá esély, kiesik.
2021. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Nagyon nagyra tartja magát, de nem hiszem hoogy sok nézőnek szimpatikus lenne ez a stílus, viselkedés.
2021. jan. 3. 22:57
 3/54 anonim ***** válasza:
46%
#bulvár
2021. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon megfog lepődni ha kijön.

És nagyon fogja szégyelni magát, hogy összeállt egy ilyen kan cigóval...

2021. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
93%
Hazudott az anyjának, hogy dehogy, nem fog senkivel, most meg ő a fő paplanhős. Arrogáns, ráadásul nagyon rosszul játszik.
2021. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
93%
1-2 hétig tartotta magát aztán gyorsan elfogyott! Már csak kapálózik, és csak a paplan alatt van esélye !
2021. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
49%

Én a beköltözése óta nagyon kedvelem Őt.

Azt gondolom, mindig őszintén elmondja a véleményét, ha valakit megbánt, tud bocsánatot kérni.

Egyedül azt sajnálom, hogy összeveszett Mercivel, mert a megnyilvánulásaik alapján a kettőjük közötti kapcsolat igaz barátságnak tűnt.

Egyetértek a megnyilvánulásaival, viszont Renátó nem hozzá való férfi, hiszen erőszakos és nem kicsit féltékeny típus.

2021. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem buta es gonosz.

Ok, lehet hogy oszinte, de ez ebben az esetben nem relevans.


Nehezen viseli a kritikat, nem irigylem azert amivel szembesulni fog a kiesese utan jovo heten 😀

2021. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

rosszindulatú, okosnak hiszi magát, de buta is, arrogáns is és képtelen viselni a kritikát. borzasztó irritáló hogy mindenbe beleszól, hogy szándékosan provokál másokat és hogy ilyen manipulatív személyiség.

az elején verte magát arra, hogy ő igényes, nőies, hát nekem ő minden, csak nem nőies.

egyedül azt remélem, hogy Renátó megy hamarabb, kíváncsi leszek, hogy bírja majd egyedül a leányzó és ki fog kortárs beszédet mondani neki.

2021. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
21%

Nekem az tetszik benne, hogy őszinte csaj és felvállalja a véleményét (kivéve egy esetet).

Ő egy olyan személyiség, aki nem egy helyben ül,hanem mindig csinál valami érdekeset.

Egyes emberek nem kedvelik Őt, viszont a többi villalakó között sem mindenki hibátlan, sőt gyakran minősíthetetlenül viselkednek.

A Renátóval való kapcsolata nem vet rá jó fényt (enyhén fogalmaztam).

2021. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!