Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ez a hirtelen nagy változás?

Mi ez a hirtelen nagy változás?

Figyelt kérdés

Régen, mondjuk fél évvel ezelőtt még, az onlinestream.live oldalon voltak ugyan fent tv-k, de többségük ilyen semmilyen kisközösségi csatorna volt.

Aztán, amikor a napokban felnéztem az oldalra, gyakorlatilag a csatornakiosztásomat láttam viszont az oldalon, amiért én ugye havonta fizetek.

RTL Klub, RTL II, Cool, Muzsika TV, Sorozat+, Film+, RTL Spike, Music Channel, M4 Sport, Sport1, stb.



2021. jan. 9. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Fél éve lekapcsoltak egy nagy ilyen kalóztévé-szolgáltatót, valószínűleg az igény ugyanúgy megvan rá, és van aki kockáztatja a fizetős műsorok szórását. Míg ki nem növi magát és felfigyelnek rá a hatóságok, aztán megint megy a TEK.

[link]

2021. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!