Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok ahhoz, hogy az...

Mit szóltok ahhoz, hogy az rtl klub karácsonykor az azonos nemű párokat, szivárványcsaládokat hírdette?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mit szólnék? Nincs ebben semmi.
2021. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Megnyugtató hogy az kőbunkó ál-konzervatív, ál-keresztény rezsimnek van valami ellenpólusa.
2021. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Szívük joga. Én a Duna TV-t néztem. Azok még az Eurovíziót is levették a műsorról, mert elment ebbe az irányba.
2021. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Mit értesz ezalatt?
2021. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. A család, az család néven mentek videók.Youtube-on megtalálod őket.
2021. jan. 11. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Azt nem az RTL hirdette, hanem a Háttér Társaság. És nem hirdette, hanem leadott egy társadalmi célú reklámot. És nem értem, hogy mi köze ennek ahhoz, hogy karácsonykor volt. Nem csak akkor, azóta már többször is láttam. És például a kétapás családoknak miért nincs joguk átélni a szeretet ünnepének varázsát?
2021. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Mert alkotmányellenesek, az anya nő, az apa férfi, blablabla. Kérdem én, csekély értelmű medvebocs, ha olyan gránitszilárdságú a Nemzethy Alkotmányunk, akkor 2010 óta miért volt már a kilencedik vagy tizedik módosítás? Ráadásul ez utóbbi akkor, amikor a járványhelyzetre vonatkozóan teljes jogkört kapott a kormány, ez egy fontos járványügyi intézkedés volt... Ráadásul az alaptörvény szövegezése Szájer Józsi bácsi laptopján íródott, ő meg tudjuk, mennyire konzervatív, és milyen viszonyban van az ánuszrózsákkal.


Na mindegy. Engem pont nem érdekelnek a szivárvány családok. Gyereket nevelnek. Boldogok. A gyereknek jobb sorsa van, mint egy intézetben. Ez a lényeg. De ide tartoznak azok is, akik egyedül nevelik a gyereket, vagy nagycsaládosak, a videóban ők is szerepet kaptak. A család az család.

2021. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen egyet értek #6 al

Tudod az hogy te heteroszexuális vagy az semmiben nem külömböztet meg egy homoszexuális embertöl. Te is lehetnél ilyen helyzetben mint amilyenben ök vannak. És ideje lenne felnöni, elfogadni hogy semmiben nem külömbözünk azoktòl akik a saját nemükhöz vonzòdnak. Nekik is joguk van boldognak lenni, gyereket nevelni, együtt tölteni az ünnepet a csalàdjukkal, azokkal akiket szeretnek mert ugyan olyan emberek.

2021. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a melegeknek is teljes joguk van boldog családban élni, és szép dolog az RTL-től meg a háttértársaságtól, hogy erre felhívják a figyelmet. Az pedig, hogy a Valóvilágban gyalázzák és sértegetik a melegeket, nem a csatorna nézőpontja, hanem a szereplőké.
2021. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
Mindig azzal jönnek, hogy az azonos nemű pároknak is van joguk stb., stb., de arra miért nem gondolnak, hogy egy fejlődő gyerekben ez milyen kárt okozhat? Neki azt kell megtanulni, hogy a két különböző nem milyen, a nő és a férfi, az egészséges szexuálpszichológiai fejlődéshez ez kell, erre nem gondolnak? Akkor ők meg egoisták. Másnak is van ilyen véleménye? Az, hogy nem nevelhetnek gyereket, kb. egyenlő azzal, hogy pl. a legtöbb nőnek meg azt kell elfogadni, hogy nem lesz fotómodell és egyáltalán semmilyen modell vagy aki csak szakmunkás képzőt tud elvégezni, annak meg azzal kell együtt élni, hogy nem tud egyetemet elvégezni. A homoszexuálisok meg nem nevelhetnek gyereket, nahát.
2021. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!