Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki venné át az...

Szerintetek ki venné át az exatlont ha Palik Laci nem fogadja el?

Figyelt kérdés
Mármint oké ,hogy még jövőre talán elmegy de ha 5 év múlva nem akarja elfogadni akkor vajon ki veszi át a helyét?

2021. jan. 11. 21:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Wow, érdekes. Megszoktam már őt. Fura lenne más. Nem is tudom kit tudnák elképzelni.
2021. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%

Majka elejétől fogva kívánság listán volt a közönség nagy részének. De ő visszavonul a tv-től.


Paliknál ki lenne rosszabb?

2021. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
52%
Stohl András tűnik a legegyértelműbb választásnak. Az más kérdés, hogy vállalná-e.
2021. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%

Én is úgy gondolom, hogy jövőre vagy maximum még néhány évig elvállalja, viszont előbb-utóbb úgy dönt, nem marad távol ennyi időt a családjából és tisztelettel másnak adja ezt a feladatot.

Nekem hirtelen Till Attila jutott eszembe, habár Stohl Andrást, Kiss Ramónát és akár még Ördög Nórát is el tudnám képzelni később műsorvezetőként.

2021. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Akiket eddig írtak a többiek, szerintem nem lennének itt jó műsorvezetők. Szerintem minden műsorvezetőnek meg van az a stílus ami jól áll neki. Most ezt pl nézzétek úgy, hogy a Palik Lászlót sem tudjátok elképzelni, hogy egy sztárban sztárt levezetne egy csili-vili öltönyben. Szerintem ha nem vállalná el, valószínű egy olyan embert hívnának a helyére, aki eddig is a sport világában volt kommentátor.

(Amúgy szerintem a Laci nélkül nem lenne az Exatlon az igazi.)

2021. jan. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Talán Katus Attila?
2021. jan. 13. 16:05
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Na őt amúgy el tudnám képzelni.
2021. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is el tudnám képzelni Katus Attilát műsorvezetőként.

Én még Molnár Andreát sem tartom kizártnak.

2021. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

De addig jó amíg a Laci van

Nélküle azért nem lenne exatlon az exatlon :)

2021. jan. 13. 21:20
 10/32 anonim ***** válasza:

Az elég durva lenne, ha Marsi Anikó vezetné a műsort. xd

Tudom, erre szinte semmi esély nincs. xd

2021. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!