Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik tévécsatornát nézitek...

Melyik tévécsatornát nézitek a legtöbbet?

Figyelt kérdés

Akár a követett műsorok száma, akár időtartam alapján.

Ha a kettő eltér, kérem válaszban írjátok le!

Köszönöm a válaszokat.



2021. jan. 12. 18:03
A kérdező szavazást indított:
RTL Klub
TV2
Hírcsatornák, de nem RTL vagy TV2
Sportcsatornák
Film- / sorozatcsatornák
Nem RTL Klub, de RTL csoportosok
Nem TV2, de TV2 csoportok
Ismeretterjesztő csatornák
Otthon, Konyha, Utazás, stb.
Egyéb - megírom válaszban
41 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Már 8 éve nincs TV előfizetésünk, de amíg volt addig a TLC, és a ID discovery volt a két kedvenc csatornám.
2021. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Comedy central megy általában, kivéve ha comedy klub megy rajta. Illetve RTL klubon a show műsorokat szeretem.
2021. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Már egiyket se jó pár éve.
2021. jan. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
RTL, TV2 show műsorok, filmcsatornák, VH1, Comedy Central, meg nézem néha a Nickelodeonon a Spongebobot.
2021. jan. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
ID, Discovery, Spectrum a kedvencek. Sport akkor Eurosport.
2021. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Érdekes a szavazás állása. Azt mondják, hogy tévében már csak híradót, műsorokat néznek az emberek; aki még mindig TV-ben néz filmet, az h*lye. Ennek ellenére pont a 'Film- / sorozatcsatornák' opció kapta eddig a legtöbb szavazatot. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. jan. 15. 07:21
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Comedy Centralt szoktam nézni általában, meg néha filmcsatornákat (bár ennyi erőből megnézem ugyanazt a filmet neten 500 reklám nélkül). Nemrég jött be a TeenNick, amibe így nosztalgiából bele-belenézek, de csak a régebbi Nickelodeon sorozatokba.
2021. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

Digi Life, Digi World, Spektrum, Natgeo, ha éppen fogadtam valamire akkor Digi Sport csatornák, M4, Eurosport, ezeken kívül ritkán híradót (RTL/ATV), valamint nagy ritkán ha adnak jó filmet, akkor hétvégén este Mozi+, Film+, AMC, Paramount.


(Ha adnak Bud Spencer - Terence Hill filmet azt mindig megnézem, például most is megy a Film+on)

2021. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Régebben (1 évvel ezelőtt) az RTL-t és az ATV-t néztem a legtöbbet, de covid miatt már nem nézek híradót és politikai-közéleti műsorokat (inkább naponta egyszer tanulmányozom online a híreket). Így az ATV-t már egyáltalán nem nézem, az RTL-en pedig csak a napi sorozatokat (Drága örökösök, Bátrak földjén, Keresztanyu), néha a hétvégieket (Mi kis falunk, A tanár). A show-műsorok már nem tudnak érdekelni. TV2-t egyáltalán nem nézem évek óta.

Sokat megy nálam a Comedy Central (Ifjú Sheldon, ezredik Modern család és Agymenők ismétlések), általában háttérben hallgatom ezeket, miközben valamit csinálok, talán mert megnyugtat, és így nem érzem olyan egyedül magam.

Rendszeresen nézek még sportot (Digi, Spíler, M4), régebbi magyar filmeket (Duna), smeretterjesztő műsorokat (Spektrum, NatGeo, Discovery), filmeket (Film+, Mozi+, Sony, Paramount, AMC) és sorozatokat (Csengetett Mylord? és Halló, halló a TV2 Comedyn, Vészhelyzet a Sorozat+-on).


Összességében elmondható, hogy annak ellenére, hogy fiatal vagyok, viszonylag sokat nézem a TV-t.

2021. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
M1, VH1 [megszűnik 2021 aug 1-től :( de helyette jön az Mtv Music television 00s] rtl Klub Tv2 Atv Hír tv Nickelodeonon / nicktoonson a Spongyabobot nézem
2021. máj. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!