Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mi lesz Nagy...

Szerintetek mi lesz Nagy Danival az Exatlonban?

Figyelt kérdés

Én bízom benne, hogy rendbe jön,mert a kihívók közül nekem csak ő a Bálint és a Lívi szimpatikus.


De ha már ott tartunk hogy csak mankóval tud járni, az nem túl sok reményt ad. Az meg szerintem igazságtalan lenne, ha az lenne mint tavaly a Zalánnal (hogy hónapokig ott van de nem játszhat) akkor már inkább egy olyan embernek adnék esélyt, aki tud is játszani. Ez a többiekkel sem fair. Na meg az is hátrány a kihívóknak, hogy van egy emberük, aki mindig csak a kispadon van, és így a többieknek többet kell futni.



2021. jan. 18. 03:40
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem nem tud játszani, és a sérülés miatt feladja, és hazautazik. ( Bár ez nem számít feladásnak, ha sérülés miatt nem tud játszani)
2021. jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Mostanra már ki is derült.

Én nagggggggyon-nagggggyon sajnálom Őt!!! :(

2021. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!