Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem viccesek a...

Csak szerintem viccesek a való világ pârbajok?

Figyelt kérdés
Néha olyan mintha mindnekibol egy picit más énjét hozná elő :D Merci kontetan olyan lett mint egy betonkevero munkás, Gina magan is tultett, olyan volt mint akit a zartosztalyrol szalasztottak, Mohn meg úgy tűnt azt se tudja hova keveredett.

2021. jan. 30. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja Ginaa nagyon durván túl tolta..le alkoholistázta Bálintot mikor ő volt minden bulin full részeg. Szerencse nem menő a nézőknél az ilyen viselkedés forma.
2021. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már most várom Fru arcát ma este amikor az általa leggyengébbnek gondolt Vivi elveri ő jól a párbajon :D
2021. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gina kétszínű... nagy színész. Mindennek elhordta Renátóékat mikor kiesett, hogy az mind miattuk volt, ők küldték őt párbajra blablabla.. most meg Frunak szurkol, hogy Fru milyen őszinte játékos, a hülye liba. Egyszer ezt mondja, máskor meg totál az ellenkezőjét.
2021. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kringé. Puskás Peti tegnapi vergődése alatt -, hogy valahogy összevesszenek a lányok és legyen show - irtó kellemetlenül éreztem magam. Ráadásul eddig minden párbajnak tudtok a végeredményét, tök unalmas az egész. A párbaj előtti idióta feladatoknak sincs semmi értelmük. Vivi viszonz nagyon kultúrált és összeszedett volt tegnap, nem aljasodott le, jó volt nézni. Frunak meg a szemében látszódott a rosszindulat, a gyűlölet meg folyt ki a száján. Annyi értelme volt a párbajnak, hogy a gonosz törpe kint van :D
2021. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor igyekeznek még jobb benyomást kelteni a szavazókban és előveszik egy olyan énjüket amit a villában nem nagyon láttak a nézők, de hát ugye mindenki tudja, hogy nem ez a 10 perc dönt a szavazatokon hanem az eddigi viselkedésük, bár szerintem némelyik villalakó így gondolja.
2021. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat tegnap is nagyon jót röhögtem. Imádtam Vivin ezt a kabala outfitet :D mindneki kicsipi magát a párbajra ő meg l*szarja. Erre puskás Peti megkerdezi h futni indult-e,en ezen annyit nevettem tejoeg
2021. jan. 31. 12:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is azért viselkednek másképpen ilyenkor, mert egyrészt izgulnak, másrészt szeretnének jó benyomást tenni a nézőkre. Csak az a baj hogy ilyenkor már késő 😀


Örültem hogy kiesett Fruzsina, már nagyon untam a folyamatos okoskodását, mindenkinél okosabbnak tartja magát a kis szerelmével együtt.

Viszont innentől tényleg izgalmas lesz a játék, mert elvileg most már mindenki mindenkivel elvan, egy csapat van bent. Eddig könnyű dolguk volt, mert a másik csapatból tudtak választani.

Nem tudom ki lesz a következő kiválasztott, szerintetek?

2021. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem: Dani Mohra rak, Moh Danira. Merci Virágra. Virág és Vivi(?) Mercire. Bálint meg Robi szerintem Virágra. Ezek alapján Virág lesz a kiválasztott.
2021. jan. 31. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Virág lesz a kiválasztott, Robi és Vivi is már beszélték, hogy rárakják. Így ez már 2, + Merci, Bálint, Moh.
2021. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most lesz egy Merci-Virág párbaj visszamegy Merci azután Dani-Moh visszamegy Moh. Aztán még lehet egy Vivi-Merci párbaj na az kérdéses, hogy ki nyeri..azután Robi lesz azzal indokolva, hogy ő még nem párbajozott..ha Moht viszi akkor szerintem visszamegy ha Bálintot akkor kiesik.
2021. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!