Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hová tűnt Columbo?

Hová tűnt Columbo?

Figyelt kérdés
2-3hónapja még rendszeresen néztem online a részeket a videa.hu oldalon. Ma újra kedvet kaptam hozzá,de mindenhonnan letörölték,mi lehet az oka,és hol lehetne újra nézni? Értem én,hogy jogdíj meg minden,de 50 éves sorozta,mindenki látta már százszor. Most még ezt a kis szórakozást is sajnálják az embertől? Megy a TV2-n,de hát egy héten egy rész,több mint egy évbe telik levetíteni az egészet, és nem hiszem,hogy olyan sokan néznék. Mehetne mondjuk Walker helyett délutánonként. Walker már min.10éve megy folyamatosan,már kezd unalmas lenni.
2021. febr. 4. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom akkor téged sem zavarna, ha a saját filmedet mások ingyen nézik online.


Elkéne már felejteni ezeket az ótvar, szutyok oldalakat, ahová feltöltögetik az emberek a műsorokat. Filmbarát, sorozatbarát is ide tartozik. Ha online akarsz filmezni akkor két lehetőség van előtted:

- előfizetsz egy streaming szolgáltatásra (HBO Go/Netflix)

- Torrent


Előbbi legális, mondjuk Columbo pont nincs rajtuk, utóbbi illegális (a letöltés nem, a seed, a visszatöltés viszont már az). nCore-on fent van az összes rész, letöltöd, akkor nézed amikor akarod. + Jobb minőségben is fent van, mint videa-n valaha fent volt.

2021. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vágom,de nem szeretnék fizetni,hát ez van. Tegyenek bele reklámot,legyen legális,és legyen ingyenes.
2021. febr. 4. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Már több mint fél éve elkezdtem letöltögetni. Először a barátnőm kedvéért, aztán csak az örömért, hogy a kedvenceim meglegyenek. Mostanra fogtam fel, hogy sajnos múlóban van az a világ amikor ingyen hozzáférést kaptunk anny-annyi sorozathoz. Tudom, hogy sok fordítónak a SorozatBarát és társai maga az ördög, de a kezdőknek , meg a keresgélőknek maga a paradicsom. Már én is egyre kevesebbet megyek fel..
2021. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap esténkét a Sorozat+ és a Jocky tv adja ráadásul egyidőben.
2021. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Sorozat+ fut minden hétköznap 21.55-től!
2021. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!