Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem lenne VV Moh...

Csak szerintem lenne VV Moh VV Merci nélkül jelentektelenebb?

Figyelt kérdés
En őszintén nem értem, hogy miért került be a műsorba, teljesen átlagos, középszerű az egész gyerek, külsőre es belsore is. Néhányan azt mondjak hogy Mercike gyengíti a játékat. Szerintem pont hogy fordítva, ha Mercike nem nyomult volna rá még ennyi szerepe se lenne és ennel is unalmasabb lenne. Mi a véleményetek? (aki nem nézi és nagyon büszke magara, az ne írja ide, köszi :))

2021. febr. 11. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek.

Szerintem Merci amúgy jobbat érdemelne nála.

2021. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokkal!!! Hihetetlen az a gyerek :D múltkor amikor meglatta hogy mennyi követője van instan es rögtön elkezdte hogy hat igen jól nézek ki stb... :D jó dolog az önbizalom, de kéne hogy legyen egy határa :D
2021. febr. 11. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi annak a mohnak a neve? Mindig látom de nem tudom mi lehet a neve :D
2021. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen nem értem miért számít ő jó "pasinak". Nem helyes, Mercédesz - bár nem kedvelem- ezerszer jobb nő.
2021. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!