Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Anno ment asszem a TV2-n egy...

Anno ment asszem a TV2-n egy indiánokról szóló mese, amiben egy felhőkarcoló tetejére kerültek wigwamostul, mindenestől. Ilyen időutazós talán. Mi lehet ennek a címe? Újranézném.

Figyelt kérdés
A területük egy része is jött velük. Egy család került oda. Nem vagyok benne biztos, de a törzsfőnök, felesége, és talán a lányuk, fiuk. De ez nem biztos. Volt egy csávesz, aki "felfedezte" őket. De muszáj volt a törzsfőnök és a világ előtt is titokban tartani, ami sok vicces jelenethez vezetett. Tudjátok a címét? Mert én rákerestem, de semmi ismerőset nem dobott.

2021. febr. 12. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

La Dernière Réserve (The Last Reservation, 2000).

[link]

2021. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húúúú! Király! Köszi:) Bár én másra emlékeztem kicsit, de ahogy kezdődik eszembe juttatott néhány dolgot. Hálás köszönet!
2021. febr. 12. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen!
2021. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!