Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-Faktor privát meghalhalgatás...

X-Faktor privát meghalhalgatás? Többi lent.

Figyelt kérdés

A napokban rám írt Instagramon egy RTL-es castingos, hogy lenne-e kedvem szerepelni az X-Faktor 2021-es évadában. Először furcsáltam is hogy miért Instagramon keresnek meg privát üzenetben, de utánajárva a dolgoknak elvileg ez bevett szokás az RTL Klubnál készített műsorok esetében.


Már egy jóideje foglalkozok zenéléssel, ezért is nem azért megyek oda hogy hülyét csináljak magamból.


Viszont érdekes számomra, hogy a castinggal foglalkozó munkatárs azt írta hogy engemet elhívnának egy privát meghallgatásra ahol a műsor szerkesztői lesznek csak jelen. (se nézők, se mentorok)

Jelen pillanatban arra hajlok hogy elmegyek erre a privát meghallgatásra, de ha úgy érzen hogy csak egy beetetés az egész akkor hagyom a picsába.


Annyit szeretnék megtudni hogy köztetek volt-e vagy van-e olyan akivel volt hasonló akit így megkerestek, és megjelentetek egy ilyen szerkesztői meghallgatason.

Milyen tapasztalataitok voltak?



2021. febr. 15. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik haverom egyszer volt normál meghallgatáson. Begyakorolta a zenet amivel ment (oké nincs jó hangja de abból mindent beleadott még el is ment az egész). Erre közölték neki hogy van 3 szám ezekből énekelhet. Kettőt nem is ismert a 3.at választotta. És persze hogy szar lett, a zsűri meg oltotta keményen hogy miért ilyen zenével jött ha nem is tudja a szöveget (??) Ők erőltették rá hogy hátha szar lesz és el tudják nyomni a tvben hogy röhögjenek rajta. Én ha jó hangom lenne se mennék inkább youtubeon próbálkoznék. Az hogy neve nincs zsűri megalázzon egy ország előtt tiszta szégyen lenne
2021. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél óvatosabb, ez lehet, hogy kamu. Mi az, hogy privát meghallgatás? Ha lány vagy, akkor kivisznek prostinak külföldre, ha fiú, akkor a neten gúnyolnak ki. Hívd fel a számot és nézz utána, rengeteg az átverés a neten.
2021. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp az RTL-től hívtak, erről biztosíthatlak. Elvileg ez is bevett szokás, általában sokszor olyanokat hívnak ilyenre akiket alapból továbbjuttatnának a versenyben. Olvasgattam a neten, nem tudom ez igaz-e vagy csak városi legenda, de ha igaz akkor a műsor megrendezettségére adhat okot.
2021. febr. 17. 00:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak került az x-faktort :) az egész egy megrendezett sz*r
2021. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kerüld el messziről, nem éppen szimpatikus a viselkedésük. NEM tehetségkutató, hanem műsor, a néző jót röhög rajta, ez a cél. Aztán az a módszer, hogy négy-öt ismeretlent összeraktak, fél nap alatt énekeljenek el valamit. Ha nem megy, tehetségtelen vagy! Ez nagyon durva, én nem állnék szóba velük.
2021. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam volt ilyenen. Brutál hangja van, de sajnos molett testalkatú. Nem ő jelentkezett, őt hívták!! Elénekelte a dalait egy pici kis lyuk szobában, majd közölték vele, hogy ilyen testtel nem lehet a tv-ben. Ennyit erről.
2021. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nézni a VV nőit, itt aztán nincs hiány zsirban. De hang ügyben: hol lenne az a skót hölgy, aki ötven évesen és rondán kiált énekelni és óriási tapsot és dijat kapott? Mikor tanulja meg az RTLKLUB, hogy lehet bármilyen

agyonműtött valaki, ha nincs hangja, nem nyerhet.

2021. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Én jelentkeztem az idei x-faktorba, de mivel elég visszahúzódó vagyok csak a négy fal között énekelek az énekversenyeken kívül. Engem nem megkerestek, de ma hívtak, hogy menjek be majd meghallgatásra. Pont azon gondolkozok, hogy vajon mekkora hátrányom lehet, egyenlőek-e a feltételek, vagy valakinek azért lesz hátszele? Nagyon sok kétely van így bennem a meghallgatással kapcsolatban. Te voltál azóta? Tudnál mesélni?

2021. márc. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem állnék szóba velük. Barátnőm volt meghallgatáson néhány éve, brutál jó hangja van és ki mert állni a színpadra. Hát ami ott volt?! Nem tetszett, hogy azért, mert kicsit molett volt (nem kövér, sokkal ducibbak voltak a VV10 szereplői), nem vett fel szűk és mindene ki ruhát, elkezdték cikizni. Végig énekelte, aztán azt mondták, várjon. Bement a következő, deszka nő, agyon sminkelve, hangja nem sok volt,de őt válogatták be, hogy fejlődőképes. Megkérdezte a barátnőm, hogy ezt most hogy? Ja a főnök barátnőjéé az elsőség! Ő pedig egy bálna. Sírt, amikor kijött, de aztán rájött, hogy jobban járt. NE MENJ oda, ha ennyire félsz a szinpadon, hidd el, rémes lehet a lámpaláz. A viselkedésük pedig...
2021. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én elvileg ma megyek szerintetek elmrnjek megpróbálni?xd

És téged mikorra hívtak be?

Amugy engem 3 ember is megkeresett az i stagramon az xfaktorral szoval nem vagy egyedűl de nekem nem privát meghalgatást mondtak hanem sima előválogatót

2021. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!