Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerelmes vagyok Kiszel...

Szerelmes vagyok Kiszel Tündébe. Hol tudnám vele felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Régóta vágyom már rá. Szerintem egy igazi érett és talpraesett nő. Szeretném megismerni személyesen.

Szerintetek lenne nála esélyem? Hol tudnám felvenni a kapcsolatot? Fontos lenne tudnom, vajon Én tetszenék e neki. Minden este rá gondolva fekszem le és szomorkodom, hogy nincs itt velem.

Szóval hol tudnám felvenni vele a kapcsolatot?


Köszönöm

29/F



2021. febr. 22. 02:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szereti a fiatal fiúkat, szerintem próbálkozz instán vagy facebookon privát üzenetben.
2021. febr. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Én pedig Fehér Anettkába és Zalatnay Saroltába.Csak sajnos nem tudtam még ezek közül választani,hogy ki legyen az igazi,de amint meglesz,megyek és elveszem feleségül,a másikat pedig szeretőnek tartom.
2021. febr. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Előzőhöz:Ja hogy neked pedig a Tünci jön be?Óó,megvolt,többször,vagyis én neki,pontosabban egymásnak voltunk meg.Már régen nem hívott,megadnám a számát,de sajnos megette a telefont a kutyám.Most kapcsolok,talán ezért nem tudott ő se hívni.Pedig nagyon tudhat még mindig a csaj,néha egy igazi vadmacska,néha egy édes kis cicus volt az ágyban.Egyetlen szokásától akadtam csak ki,hogy nyersen ette meg szegény egereket.Szóval vannak furcsa hóbortjai,vigyázzni kell vele.Egyszer azt haluzta be,hogy a dákóm egy kígyóuborka,megakarta hámozni és utána fölszeletelni.Alig bírtam elmenekülni,azóta nem is láttam,de nem is hiányzik.
2021. febr. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Normálisabb nőt nem találnál?
2021. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azóta találkoztam vele, hatalmas erőt adott nekem! Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 12. 01:48
 6/18 anonim ***** válasza:
5.:Szívesen! :) (Leszívott rendesen?)
2021. márc. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De mint az állat! Anál közben Donatella is nyalt!
2021. márc. 14. 00:46
 8/18 anonim ***** válasza:
7.:Akkor sok boldogságot!Élvezzétek egymást még nagyon-nagyon sokáig!Talán még majd egyszer én is elmegyek fölhúzom.Ha gondolod nézheted majd,vagy be is szállhatsz.
2021. márc. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Anettkát is hívd meg. Ő lenne az igazi ász. Ja meg a madár az ász.
2021. márc. 14. 01:06
 10/18 anonim ***** válasza:
9.:Oké,viszem Anettkát is meg Sacit is,és Terry Black-et is.
2021. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!