Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tehát vége (lesz ma) a VV10-ne...

Tehát vége (lesz ma) a VV10-nek. Ki mit gondol a szériáról? Lent kezdem én.

Figyelt kérdés
Tehát nekem a VV4 után, amit csak nagyvonalakban láttam, ez az első, amit teljesen végignéztem. Egyrészről voltak benne olyan emberek, akiknek inkább a pszichiátriára kellett volna költözniük. Másrészről hatalmas nemek harca volt. Nekem nagyon karma szagú az, hogy két olyan karakter esett ki a vége előtt 1 centivel (Moh és Bálint), akik szerintem ugyan olyan elfogadhatatlanul viselkedtek a lányokkal (Vivivel és Mercivel), mint Renátó és Dani. A trash tényleg eluralkodott az egészen, több volt bennük, mint amit engedtek a szerkesztők megmutatni nekünk. Annyira elfogadhatatlan dolgok is történtek bent (a verbális abúzusra gondolok), hogy remélem a végén bejelentik, hogy ez egy társadalmi célú oktatóműsor volt, bemutatták, hogy hogyan ne viselkedjünk. Persze nem ez lesz, de bárcsak.

2021. febr. 27. 11:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!