Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Vivi nyerte meg a Való Világot?

Figyelt kérdés

Én őt elég esélytelennek gondoltam. Fel akarta adni a játékot, meg én úgy látom, hogy sokszor sajnáltatja magát.

Nem gondoljátok, hogy az egész megszervezett?

Anikó elszólta magát. Mikor megtörtént az eredményhírdetés és bekapcsolt a villába, azt mondta Vivi-nek: "Indulj el a megbeszélt helyre!"


Mi a véleményetek?



2021. febr. 28. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Egyértelműen megszervezett az egész.
Nincs semmi csalás, korrekt minden.
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Hu hallod én is napok òta ez miatt nem alszom ùgy agyalok...

Komolyan? Van akit ez érdekel?

2021. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
#1 Nyilván van egy olyan réteg mert régóta adják ezt a műsort.
2021. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Miért nincs olyan szavazási lehetőség, hogy "leszarom nagyívben, nem nézek ilyen szennyeket"?
2021. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Megrendezett az egész.
2021. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Miután egy másodpercre bevillant, hogy Vivi vezetett, így nem csodálom, hogy nem repesett az örömtől. A pénz nála is jó helyen lesz, meg Robinál is jó helyen lett volna. Visszanyalt a fagyi nekik, sajnáltam sokáig, hogy csak szórakoznak rajta Bálinték. Hogy mennyire megrendezett, azt nem tudom eldönteni... a főszerkesztő idén is női győztest akart, Zsuzsu szerint. Szerintem már csak a botrányos viselkedések miatt is. Anikónak nem ez volt az első elszólása. Egyszer már én is észrevettem egyet, de senkitől nem hallottam vissza, lehet félreértettem...nekem mindenesetre fura volt
2021. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!