Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek, hogy Vivi...

Mi a véleményetek, hogy Vivi nyerte a Való Világot?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Semmi, bármelyikük nyerhette volna, mert 2% volt a különbség. Nem lett volna olyan egyértelmű a győzelem egyik finalistánál sem. A top2 és végső győztes fantomképei mutatásai között megindult Robi felé az átbillenés, lehet ha a régi hosszú 3 órás formátumban nyomják, át is esett volna az oldalára.
2021. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Az egyetlen ember aki csinálta a show-t, a legszórakoztatóbb karakter volt.

Lehet egyébként ha Robi nem erőlteti az LMBTQ témát, megnyerte volna

2021. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Az elejen, de még a közép se hittem volna hogy ő nyer... Mindig úgy sajnáltam amikor mondták hogy kinek mennyi insta követője van és le volt maradva az elejen meg Amandatol is (pedig arra a gonosz nőre nem értem ki kíváncsi) Örülök hogy ő nyert, akik meg megalaztak meg bunkók voltak vele a villában remélem most bűnhődnek :) Vivi nem volt egy buta lány, alpári se, soha nem kezdett el rikacsolva veszekedni, nem láttam rajta az agresszió jeleit. Szórakoztató karakter volt, sokat nevettem miatta. Robinak is örültem volna, de talán így meg jobb, és örülök hogy történt egy váratlan fordulat. Mercike aranyos kislány volt, de jobban járt hogy nem ő nyert, túl fiatal, túl hiszékeny, állandóan próbálták volna meglopni... De ő tényleg nem is ezért jött és nem volt csalódott mint szegény Robi :D
2021. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vivi megérdemelte, ügyesen játszott , nem alázott meg senkit nem volt rosszindulatú. Vivi nem buta csak egy egyszerű lány aki megpróbálta és bejött neki!
2021. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vivin nm lepődtem amúgy, meg hogy ő nyerte inkább a bemutatkozó filmje volt fura, tök más személy volt a villában
2022. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más személy, mint amit a bemutatkozóvideóban előad. Ez a tipikus megnyilvánulása a virtuális/online profil és a valós személy különbségének. A netre egy megrendezett videóban mindenki nagy arc és karakter, hatalmas egyéniség. Aztán amikor bezárod egy ingerszegény környezetbe idegenekkel, akkor jönnek elő azok az emberi gyengeségek és helyzetek, amiből a való életben egyszerűen kisétálsz és ignorálod vagy elrejted, ott pedig fel kell vállalni.

Pont ezért jó szociális és önismereti kísérlet egy ilyen műsor, hogy mit hoz ki az emberekből egy ilyen helyzet, nem a trash miatt.

2022. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!