Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Krimi sorozatokat irnatok?

Krimi sorozatokat irnatok?

Figyelt kérdés
Nagyon megkedveltem az izgalmas krimiket, eddigi kedvencem a True Detective, Mindhunter. Ezekhez hasonlót tudnátok irni?

2021. márc. 5. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Uuu Mindhunter. Jó ízlésed van :DD


Fargo (Ez komolyabb, de ha a True Detective tetszett, ez is fog)

Dexter (Fordított krimi, és nem mindenkinek van gyomra hozzá, de személy szerint nekem nagyon bejött. Utolsó pár évadot mondjuk nem kicsit rontották el, de az első 6 nézhető)

Lucifer (Ez elsősorban krimi, de a fantasy száltól elkezdve a romantikusig minden van benne. Ez inkább csak olyan fun sorozat, sokat ne várj tőle)

Grimm (Ugyanaz a helyzet mint a Luciferrel)

Sherlock (Ez pl krimikből alapmű)

Illetve én még dokufilmeket szoktam nézni ami krimi, YouTubeon van fennt egy csomó, magyarul is.

2021. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A Lucifert láttam, a többit még nem. Megyek is meglesni a Fargot:)

2021. márc. 5. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
CSI Helyszínelők
2021. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kawada2365 ***** válasza:
100%

Murdoch nyomozó rejtélyei


Gyilkos elmék


Des (ez egy 3 részes minisorozat,HBO Go-n van fent, és egy sorozatgyilkosról szól)

2021. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek! 😉
2021. márc. 6. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!