Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek az exatlonban...

Szerintetek az exatlonban Anna és Benő között több mint barátság volt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
szerintem tuti. De nagyon cukik voltak (remélem hogy több volt)
2021. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak mert a telenovellában olvastam hogy (ugye tudjuk Annának van párja)

Kérdezte a szerkesztö elhivná e randira Annát

Benö azt válaszolta hogy tiszteletben tartaná hogy van párja ha meg nem lenne akkor se mert csak barátok


De tuti nem igaz!

Mert Anna mondta hogy nem bánta volna ha az exatlon semmit nem adott volna neki csak Benőt

2021. márc. 9. 19:39
 3/8 A kérdező kommentje:
És elöre elnézést kérek mert én is észre vettem hogy mostanában mindenkit lepontoznak
2021. márc. 9. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Kitudja mi van a szerződésben amit a tv2 vel kötnek. Ez első sorban valóságshow azaz amit látsz az megrendezett.
2021. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak barátok voltak. Nem kell túlgondolni
2021. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De olyan rejtélyes volt mikor Anna azt mondta: nem érdekel ha az exatlon mást nem adott volna CSAK Benöt


Több barátja is volt,Dóri,Bálint,egyiknek sem mondta ezt hogy csak őt kapta volna az sem baj..

2021. márc. 11. 08:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Anna meg Dóri nem barátok, erről már többször volt szó:D nyilván ha nem lenne barátja Annának, Benő beprobalkozott volna, de nem egy paraszt és tiszteteletben tartja.
2021. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah,az igaz,de szerinten ez akkor is gyanús...😂
2021. márc. 11. 10:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!