Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Szabó Franciska kiesett az Exatlonból?

Figyelt kérdés
Én egyátalán nem örülök neki, mert legfőképpen ő tartotta össze a bajnokokat. Most nem tudom hogy mi lesz a bajnokokkal nélküle. És azért sem örülök neki, mert én is szerettem őt, mert mindig jó tanácsai voltak.

2021. márc. 10. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem undok nőszemély volt. Lenezte a szőke csajt amikor folyton le sérült, mintha ő tehetett volna róla basszus hogy sérült lett..
2021. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt vele bajom, de ideje volt hazamenni. Sérült volt. Nem ülhet ott heteket. Ilyen alapon Nagy Dani is maradhatott volna, ő tartotta össze a kihívókat. Franci sztem így is ráhúzott. Bokasérüléssel elég valószínű volt, hogy nem marad.
2021. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Végre. Kinem álhattam az ordítását a futamok alatt. Rendesen jobb kedvem lett nézni
2021. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
En oszintem sajnálom, sokáig ő volt a kedvencem. De amit Jankaval csinált meg ahogy Lillarol nyilatkozott.. Na az nem volt szimpi. Nélküle azért elég unalmas lesz a bajnok brigád, meg ninxs senki aki úgy igazán össze tudna tartani őket
2021. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egy kicsit felszabadultak a bajnokok. Franci jó szándéka ellenére nagyon sok tud lenni, ideje kicsit a többieknek is levegőt venni és úgy nekivágni a feladatoknak.
2021. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Én is sajnálom, kihívó szurkoló vagyok, de sajnálom, ő volt a csapat lelke. Viszont van egy elméletem miszerint, szerintem ha felgyógyulnak Nagy Dani is meg Franci is szerintem van rá esély, hogy visszakerüljenek a játékba, mind a ketten erős játékosok és így szerintem a csapattagokkal is fair lenne, mert mind a két csapathoz vissza jönne egy erős játékos.
2021. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Az a véleményem, hogy nagy esélyes volt, a bajnok csapat össze tartója! De én Nagy Dani miatt úgy tartottam igazságosnak hogyha Dani kiesett akkor ő is essen ki.
2021. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!