Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az idei való világból ki nem...

Az idei való világból ki nem fog eltűnni egy pár hónap múlva?

Figyelt kérdés

Szerintem Bálinton es max Robin kívül mindneki menni fog a süllyesztőbe. Szerintem a többiek vagy nem elég népszerűek vagy, bocsánat, de túl hülyék ahhoz hogy a médiában maradjanak. Ki mit gondol erről?

Örülnék ha nem jönne olyan jellegű komment hogy "jajj de örülök h én milyen okos vagyok es bezzeg en nem néztem ezt a sz*rt". Köszi ;)



2021. márc. 11. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan karakter, aki fent tudna maradni 'celebként', nincs olyan hozzáadott értékük ami azzá tehetné őket. Max abban a státuszban maradnak ismertek, hogy a közösségi oldalán építgeti mindenki a kis brandjét, és ott a követőit kiszolgálja, de ez még nem a média.
2021. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Remélem az összes. :D
2021. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bálint iszonyú népszerű ezért én el bírom képzelni, hogy hívják valahova. Robi meg az a barátkozós, nyomulos fajta ami kell ebbe a szakmaba
2021. márc. 11. 18:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem legkésőbb másfél év múlva ez lecseng, és mindenki eltűnik a süllyesztőben, mert fognak jönni új emberek, akiken lehet majd csámcsogni.

Ugyan ez vonatkozik a zene világra, a tv-s világra, az influenszerekre is, és igazából mindenkire, aki belekóstolt az 5 perces hírnévbe.

2021. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Én számítok arra, hogy youtubeon fognak aktívan fennlenni. Mohnak van valami zenés érdekeltsége, MI Gang records, bár ő nem énekel. Szerintem egyébként Robi, akit még látni fogunk. Egyszer mondta, hogy ő már az xfactorba is táncolt, ő ismert az rtl-en belül. Bálint nagyon akarja a dolgot, de szerintem nem fog ő kelleni sehova. Merci már most kivan idegileg, ő biztosan nem is fogja erőltetni a dolgot.
2021. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Mi Gang records :D

Ez a poén kellett péntek estére! :D

2021. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

látom itt van egy csöves Dani fan

menj azt halgasdd a beszédhibást

2021. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom gyerekek, nekem Dani meg Moh is teljesen semlegesek voltak mindketten. De szakadtam amikor, Dani mérges volt Mohra és valami olyasmit mondogatott hogy a budos beste lebenbe:D
2021. márc. 12. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Akiről el tudom képzelni, az Bálint, bent is jó volt műsorvezetőnek. Esetleg még a Vivi, mert ő is jó volt ilyen szerepben. De a többi máris el van felejtve.
2021. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Bálintról mostanában lehet hallani, ugye a Survivor című műsorban is szerepelt, sőt néha a Reggeliben is látható.

Robi hamarosan szerepel majd a Konyhafőnökben, ahol biztos nagyot alakít majd, mert mindenképpen a köztudatban szeretne maradni.

Merci időnként feltűnik a Fókusz című televíziós adásban, ugyanis rapperként dolgozik a mindennapokban.

Mercédesz és Fruzsi elég aktívak a közösségi médiában, mindketten rengeteg követővel rendelkeznek. Egyébként az utóbbi lányt hívták egy reality jellegű műsorba, amit végül nem vállalt el, ha a hír tényleg megfelel a valóságnak.

Virág nemrégiben részt vett az X-Faktor tehetségkutatóban, ahová Dani is elkísérte.

Moh és Digo a zeneiparban kezdtek el tevékenykedni, viszont eddig még nem futottak be olyan nagy karriert ezen a területen.

Gábor gyakran jelentkezik be a közösségi oldalán, ahol nemrégen megemlítette, hogy nagy projekten dolgozik.

Vivi is feltűnik néha a televízióképernyőn, párszor szerepelt a Reggeliben és a Fókuszban is. Felröppent a hír, miszerint elkezdődik a párkereső műsorszámának forgatása, amit még a villaléte alatt említettek.

Renátó egy ideig sok fényképet és videót posztolt a közösségi oldalain, viszont az utóbbi időben már nem igazán lehet róla hallani.

Amanda és Gina abszolút eltűntek a műsor vége után, gyakorlatilag egy-két interjút adtak, azóta nem jelentek meg egyetlen produkcióban sem.

2021. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!