Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mettől-meddig tartott az RTL...

Mettől-meddig tartott az RTL Klubbon a telefonos játék ?

Figyelt kérdés
Bárcsak visszahoznák az RTL-re a telefonos játékot már úgy unom az ékszer tv-t és a teleshopot.

2021. márc. 14. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ melyikre gondolsz. A jól ismert Beszeda Gábor és Szakál Miklós által vezetett telefonos szerencsejátékra akkor 2005.02.23-2010.07.22.


Én is hiányolom ezt a műsort, rengeteget néztem abban az időben. Műsor visszajövetele esélytelennek látom, már rég megtörtént volna az elmúlt 11 évben. Azt érzem, RTL kezd átmenni az inkább tényleges, komoly sorozatokra, filmekre aminek minél kevesebb kiadása van, tehát a 06 91 33 55 33 nem lesz közeljövőben bevezettetve.

2021. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1 válaszadónak köszönöm a választ. Arra lennék még kíváncsi, hogy Beszeda Gábor Szakál Miklós előtti időkben mikor kezdődött a telefonos játék 1997-ben, 1998-an vagy 1999-ben, esetleg 2000-ben ? A Pokrivcsàk mónika fél időszakra gondolok itt.

A komoly,tényleges sorozatok, filmek leadásával egyetértek az RTL részéről. Nagyon jó lenne azonban, a Mediashop vagy ékszer tv és ezo tv helyett, ha visszajönne a műsor. Szerintem rengetegen hiányoljuk, főleg hogy gyermekkoromban (pokrivtsák féle időszak) és tindzsérkoromban (Beszeda, Szakál, Valkó időszak) sokat néztem.

2021. márc. 21. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!