Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek kik lesznek a...

Szerintetek kik lesznek a 2021-es X-Faktor mentorai? (ha egyátalán megtartják a covid miatt)

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Puskás Peti, Byealex és Gáspár Laci marad. Nem tudom, hogy Hogy bogi lesz-e most vagy sem. Ez számomra kérdéses. De szerintem megtartják az x faktort.
2021. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több cikk is megjelent, és Puskás Peti egy interjúban is elszólta magát, hogy ő nem lesz benne az új évadban. A cikkek szerint Bogi sem lesz benne. Petit sajnálom, Bogit nem. Ha rajtam múlna Laci és Peti maradna, és Bogi és Alex helyére keresnék újakat. Radics Gigit szívesen látnám újra. Nagyon valószínűnek tartom, hogy Majka valamilyen formában benne lesz az idei X-Faktorban. Vagy műsorvezetőként vagy mentorként, én az előbbire látok nagyobb esélyt.
2021. márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!