Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is szánalmassá...

Szerintetek is szánalmassá vált az Exatlon Hungary?

Figyelt kérdés

Pl.a Nemzetek Viadala.

Nem is igazi csapatok ellen mennek, egyedül Mexikó volt.

Meg most mi ez már Törökország ellen? Mitől visszavágó ez, hogyha egy full más csapat ellen mennek?

Meg hogy olyan bénák kerülnek be feltöltésként sokszor (pl.Farkas Zsófi, Kurtán Adél).

Nektek mi a véleményetek?

Nyugi, nem pontozok le senkit, akinek más a véleménye XD



2021. ápr. 13. 20:52
 1/5 anonim válasza:
100%

Az!


Első volt a legjobb, ezt nem nézem, szerintem meg van játszva, mikor kinek kell nyerni.


Bár az első exatlonban Kati “hazament” aztán a legvégén a megüresedett helyre őt hívták vissza, és ő nyert. 🙈

2021. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg azt sem értem hogy Gelencsér Timi minek van ott... Ott sütteti magát, és értelmetlen kérdéseket tesz fel a versenyzőknek.
2021. ápr. 13. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Timi azért van ott, hogy a játékosoknak olyan szöveget adjon a szájukba, amit amúgy nem biztos, hogy mondanának maguktól. Például ez az állandó "Mit gondolsz a kékekről?" kérdése a pirosakhoz, mióta Krisztiánék szóltak, hogy "nem barátkozni jöttek". Direkt úgy teszi fel a kérdéseket, hogy csak félreérthetően tudjanak válaszolni a játékosok, ezzel is generálva a feszültséget. Sokszor látszik a versenyzőkön is, hogy oda nem illő a kérdése.


Az, hogy bénákat hoznak feltöltéskor, szimplán szerintem kevés a jelentkező és ezek vannak. Főleg bajnok téren. Nem hiába vizsgálják hetekig a sérült játékosokat azzal az indokkal, hogy "nem tudják mi a probléma". Miközben a mai lesérült török játékosnál 1 óra alatt kiderült, hogy izomszakadása van. Az is sokat elárul egyébként a jelentkezők mennyiségéről, hogy míg az első évadban a rugbys Huszti Kata kihívó volt, addig idén a szintén rugbys csapattársa Lencsés Luca már a bajnokokhoz került. Vagy hogy idén Tóth Janka eredetileg a kihívókhoz jelentkezett, de aztán a bajnokokhoz tették be.


Tény, hogy sok helyen belenyúlnak a versenybe, (Lásd: feltöltések, kérdések, ügyességi választás) ettől függetlenül én nem mondanám, hogy megvan játszva az egész műsor.

2021. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Timi ezért van ott hogy a szilikon mellei miatt sok pasi nézze a műsort.
2021. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!