Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem unalmas már az Exatlonban,...

Nem unalmas már az Exatlonban, hogy állandóan ez a tét nélküli nemzetek viadala megy?

Figyelt kérdés
Az első még érdekes volt, de most már minden héten ez megy, Dominika, Törökország, visszavágók stb..

2021. ápr. 16. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

De, magyon unalmasak.

Ráadásul úgy van hogy nem is igazi exatlonos csapatok ellen mennek hanem török stábtagok meg survivor-osok ellen meg dominikai istensetudjahonnanjöttek ellen mennek. Semmi tétje nincs, mindenki unja, és ráadásul közben alig esnek ki emberek. Soha nem lesz vége!

2021. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én az egyénit várom csak. A héten nem is néztem, bekapcsoltam ma, hogy ki esik ki a párbajon. Láttam megint csak a nemzetek viadala. Ki is kapcsoltam. Csak párbajt szoktam nézni mostanába. De azok is olyan semmilyenek. Látnák már egy Dóri-Annát vagy valami izgit.
2021. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kb. 3-4 adás után unalmas lett már az elején. Teljesen hasonló pályák, teljesen hasonló műsor. Aztán egyre látványosabb lettek még a megrendezett konfliktusok is.
2021. ápr. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Az egész Exatlont elvitték egy nevetséges irányba. Anno valamikor egy nagyon jó sorozat/tévéműsor volt, de ez már foltja és árnyéka régi önmagának.
2021. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is unalmas lett már az egész, ugyanazt a pályát megnézni annyiszor, végtelenül vontatott, unalmas. Ráadásul teljesen mindegy szinte, hogy ki hogy teljesíti a pályát, mert úgyis az utolsó pár perc dönti el, ott kell jól teljesíteni, az ügyességi feladatnál.
2021. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!