Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha csak fiúk fognak versenyben...

Ha csak fiúk fognak versenyben maradni, akkor ki fogja nézni az X faktort?

Figyelt kérdés

Az X faktor tizedik évadát idén őszre halasztják. Bár még nincs arról szó, hogy a zsűri kiket fog tovább engedni a 25 év felettiek és a Zenekarok kategóriába, de emlékszem, hogy 2018-ban azért csak 3 lány volt az X faktorban, mert a zsűri a 25 felettiek kategóriába fiúkat engedett tovább, a Zenekarok kategóriába meg fiúzenekarokat. Ezt a zsűri akkor nem tudja megoldani, ha az X faktorba csak két 25 év feletti fiú és két fiúzenekar jelentkezik. Ha minimum három 25 év feletti fiú és 3 fiúzenekar jelentkezik az X faktorba, akkor a zsűri azt a hármat engedi az élő showba. Ha a zsűri a 25 év felettiek kategóriába fiúkat, a Zenekarok kategóriába fiúzenekarokat juttat tovább, a Lányok kategóriából meg mind a 3 versenyző kiesik, akkor csak fiúk fognak versenyben maradni. 2018-ban az volt a szerencse, hogy Tamáska Gabriella az utolsó adásban esett ki, de tavalyelőtt Bagdi Enikő volt az utolsó lányversenyző. Amikor már csak fiúk voltak versenyben (Bagdi Enikő kiesése után) csak a műsorvezetőt néztem, a versenyzőket nem. Azonban a tizedik évadot 100%, hogy férfi fogja vezeti (Miller Dávid lesz az új műsorvezető).

Ha anyukám megengedné, hogy szavazzak, akkor én csak lányokra szavaznék, meg olyan együttesekre, melyekben legalább egy nő van.

Kit érdekel az X faktor? A Megasztárnak hat évada volt. A The Voice és a Rising Star úgy szűnt meg, hogy az egyetlen évadot valaki megnyerte. Az X faktornak miért van tizedik évada?



2021. máj. 5. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha anyukám megengedné, hogy szavazzak, akkor én csak lányokra szavaznék, meg olyan együttesekre, melyekben legalább egy nő van"


Az mitől lesz jobb, hogy csak azért szavazol valakire, mert lány/nő?

2021. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon túl gondolod a dolgokat. Itt semmi taktika nincs. Azokat engedik tovább, akiknek jó a hangjuk, van egyénisége és jó kisugárzása van. Vagy akin jót röhögnek. Hogy ez fiú vagy lány, teljesen mindegy.
2021. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én pont azért szavaznék, mert nem akarom, hogy fiúk maradjanak versenyben. Mivel fiú vagyok, ezért ha fiút akarok látni, akkor akár a tükörbe is nézhetek.
2021. máj. 5. 23:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől független verseny az xfactor. Nem a nem fog számítani, hanem a hang.
2021. máj. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tavalyelőtt mind az összes fiú tovább jutott, egészen addig, amíg a Bagdi Enikő versenyben volt. 2019. november 30-án az X faktor közepén esett ki az utolsó lány (Bagdi Enikő). Csak akkor fogom nézni az X faktort, ha vagy egy lány fogja megnyerni, vagy egy olyan együttes, melyben legalább egy nő van.

Egyrészt én a tükörbe is nézhetek, másrészt lányokon is lehet látni nadrágot.

2021. júl. 14. 20:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lányokat akarsz nézni, nézz hentait!
2021. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy tehetségkutatóban az nyer, aki tehetséges, függetlenül attól, hogy fiú, lány, meleg, roma, törpe, vega stb. Ha te emiatt nem nézed, az a te bajod.
2021. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Előfordult már, hogy egy tehetséges lány kapott széket, de utána jött egy tehetséges fiú, s mivel már nem volt több szék, ezért a lánynak kellett felállnia. Arra is volt már példa, hogy volt öt 25 év feletti fiú, s egy 25 feletti lány. A zsűri csak fiúkat engedett tovább 25 év felettiek kategóriába.

Elhiszem, hogy sok tehetséges fiú él a világon, viszont ha egy fiúnak jó hangja van, csak hallgatni szeretem. Szívesen hallgatok külföldi előadókat is, az nem érdekel, hogy a külföldi előadók mit énekelnek.

2021. okt. 23. 23:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De az nagyon furcsa, hogy hamisan éneklők vagy egyáltalán nem tudók a Puskás Peti és Gáspár Laci hülyéskedése miatt továbbjutnak!
2021. okt. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jelenleg 6 versenyzőből csak két fiú van. Ha mégis előfordulna, hogy csak fiúk fognak versenyben maradni, az maximum az utolsó adásnak a második fele lesz, de nem biztos.

Viszont 2022-ben is lesz X faktor, s akkor megint előfordulhat, hogy csak fiúk maradnak versenyben. A 25 év felettiek és a zenekarok kategóriánál nem mindegy, hogy 2022-ben melyik három versenyzőt engedi tovább a zsűri.

2021. nov. 28. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!