Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem egy nevezetes nőt...

Miért nem egy nevezetes nőt választottak a Sztárban sztár zsűrijének?

Figyelt kérdés
Köllő Babett nem egy nevezetes nő. Amikor Liptai Claudia otthagyta a TV2-t, akkor még akár Rúzsa Magdit is választhatták volna a Sztárban sztár zsűrijének Köllő Babett helyett. Nekem az az érdekem, hogy a Sztárban sztár zsűrije olyan ember legyen, akinek az életrajza le van írva a Wikipédián. Sőt az X Faktort is csak az nyerheti meg, akinek az életrajza le van írva a Wikipédián. Ami a Wikipédia szerkesztői közül GhostDestroyer100-at nem zavarja, az engem zavar.

2021. jún. 6. 22:47
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az az érdekem, hogy a Sztárban sztár leszek mentorai olyan emberek legyenek, akiknek az életrajzuk le van írva a Wikipédián!
2021. jún. 6. 22:51
 2/21 A kérdező kommentje:
Engemet nem érdekelnek sem a filmek, sem a regények. Viszont a Sztárban sztárt szoktam nézni. Aki kiválasztja a zsűritagokat, ő is láthatja, hogy kinek az életrajza van a Wikipédián leírva.
2021. jún. 6. 23:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudsz róla, hogy a wikipédiát bárki szerkesztheti?

Ha nem troll kérdés és ennyire zavar, akkor írj neki wikipédia oldalt és ma megfelel a valóságnak, amit írsz, akár lesz is neki.

2021. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én már létrehoztam a Köllő Babett és a Ruszó Tibor témát, de az adminisztrátorok írták, hogy nincs megfelelő forrás.

Ez a két lap le van védve:

[link]

[link]


GhostDestroyer100 azt írta, hogy a Wikipédián csak nevezetes dolgokról lehet lapot létrehozni.

2021. jún. 7. 08:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi az, hogy nevezetes?

2. Miért csak nő lehet?

3. Hogy jön ide a regényolvasási szokásod?

4. Most akkor Sztárban sztár, vagy Sztárban sztár leszek?

6. Hogy függ össze a Wikipédián való megtalálhatóság egy műsorba való felkérhetőséggel?

7. Neked miért érdeked?

8. Az X-Faktor tehetségkutató. Nem a Wikipédián kell keresgetni ismert/híres/hírhedt/... embereket, hanem a nem-ilyeneket megtalálni, és ha van bennük tehetség, utána lehetnek híresek.

2021. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ezt nézzék meg:

[link]


GhostDestroyer100 ezt írta: ,,ha valami nem nevezetes, akkor ne írd meg!"


2018-ig Liptai Claudia volt a Sztárban sztár női zsűrije. Köllő Babett helyett akár a Rúzsa Magdit is választhatták volna női zsűritagnak. Aki a zsűritagokat kiválasztja, ő látja, hogy a Wikipédián kinek az életrajza van leírva.

Megmutatom ezeket a lapokat is:

[link]

[link]

[link]


Pont ezért érdekem, hogy a Sztárban sztár zsűrije olyan ember legyen, akinek az életrajza a Wikipédián le van írva. Azt szeretném, hogy aki megnyeri az X Faktort, az ő életrajza is legyen írva a Wikipédiába (ne legyen a nyertesre vonatkozó hivatkozás színe piros).

2021. jún. 7. 17:52
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Neharagudj de szerintem rajtad kívül mindenki leszarja
2021. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Válasz a 7-esnek: Senki sem próbálta még a Wikipédián létrehozni sem a Köllő Babett, sem a Ruszó Tibor lapot. Nyugodtan hozzák létre! Addig hozzák létre, amíg le nem blokkolják őket! Kíváncsi mi lenne, ha a Wikipédiának az egész Magyarországot blokkolnia kellene.
2021. jún. 14. 17:16
 9/21 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom: bátor lennék beleugrani a Dunába vagy a Balatonba, azért mert a Köllő Babettnek és a Ruszó Tibornak az életrajza nincs leírva a Wikipédián.

Ami másokat nem zavar, az engem csak akkor nem fog zavarni, ha már el leszek temetve.

2021. jún. 25. 19:53
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Ez a Babett egyébként mitől híres? Azon kívül hogy folyton kipakolja a mű csöcseit… Mit tett le az asztalra? 😂
2021. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!