Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem egy nevezetes nőt...

Miért nem egy nevezetes nőt választottak a Sztárban sztár zsűrijének?

Figyelt kérdés
Köllő Babett nem egy nevezetes nő. Amikor Liptai Claudia otthagyta a TV2-t, akkor még akár Rúzsa Magdit is választhatták volna a Sztárban sztár zsűrijének Köllő Babett helyett. Nekem az az érdekem, hogy a Sztárban sztár zsűrije olyan ember legyen, akinek az életrajza le van írva a Wikipédián. Sőt az X Faktort is csak az nyerheti meg, akinek az életrajza le van írva a Wikipédián. Ami a Wikipédia szerkesztői közül GhostDestroyer100-at nem zavarja, az engem zavar.

2021. jún. 6. 22:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Az a szomorú az egészben, hogy a kérdező szavazata pont annyit ér, mint egy normális emberé.
2021. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező! Esküszöm, irígylem a problémáidat! 😂🤣
2021. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugodtan hozzák létre! Addig hozzák létre, amíg le nem blokkolják őket! Kíváncsi mi lenne, ha a Wikipédiának az egész Magyarországot blokkolnia kellene." (🤣🤣🤣)


Kérdező, nekem úgy tűnik, hogy nem ismered az alábbi klasszikus viccet:


Egy autós száguld az autópályán, és közben hallgatja a rádiót:

– FIGYELEM! FIGYELEM! Az A2-es autópályán rendkívül óvatosan vezessenek, mert egy őrült szembe hajt a forgalommal.

Erre megszólal az autós:

– Egy? AZ ÖSSZES!


Javaslom elgondolkozni rajta! 😁 (12-es voltam!)

2021. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor fogod még leírni a Wikipediát?


Én sem értem a Köllőt, de a Tóth Gabi még nagyobb hulladék.

2021. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Ezeken a lapokon a Köllő Babettre vonatkozó hivatkozás olyan, mint egy piros karácsonyfadísz, ugyanis a Köllő Babett nem nevezetes a Wikipédia számára.

2021. okt. 16. 08:42
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaza is van a Wikipédiának.
2021. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Annak azonban nem adok igazat, aki a Köllő Babettet választotta zsűrinek. Neki kellett volna megnéznie, hogy a Wikipédián kinek az életrajza van leírva. Ami másokat nem zavar, az engem csak akkor nem fog zavarni, amikor már el leszek temetve.
2021. okt. 17. 11:03
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs mit tenni.
2021. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

A Wikipédia szempontjából Kiss Ramóna jobb, mint a Köllő Babett.

[link]


Azt azonban még 100 éves koromra sem fogom megérteni, hogy ez a lap minek hivatkozik Köllő Babettre és Papp Szabolcsra.

2022. jan. 15. 22:44
 20/21 anonim ***** válasza:
Hogy olyan szép színes legyen, mint a rendőrautó. 😍
2022. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!