Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van az M4 Sporton most...

Miért van az M4 Sporton most már a reklámok alatt is 12-es karika? Ennek mi értelme, ki találta ezt ki?

Figyelt kérdés

Pár napja, asszem a legutóbbi Forma-1 alatt vettem észre első alkalommal, hogy most már a reklámok előtt is "12 éven aluliak számára nem ajánlott" felhívást játszanak be, majd ki is teszik a karikát. Ez mi a franc? Ennek mi értelme? Pl. egy "Petőfi Rádió, a te slágered" szlogen és mellé egy zöld logó, ennyi egy egész reklám, és erre kiteszik a 12-es korhatárt? Minek? Miért? Vagy a Toyota fenntartható jövőt reklámozó reklámjára is. Közben meg a vicc, hogy az olimpián meg a bokszolók szétverik egymás fejét, azon nem volt kinn karika. De a környezetvédelmes meg Petőfi rádiós reklámon igen.

Ez mi már? Van erre valami magyarázat?



2021. júl. 28. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Én az új gyermekvédelmi törvényre gyanakszom hogy azzal függ össze bár semmi értelme mint az tudjuk de azért nyomatni kell ezerrel az újabb látszat intézkedéseket XD
2021. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha ez így van akkor azzal még Fidesz szinten is jó nagy marhaságot művelnek. Amiket írtam azoknak a reklámoknak pl. mi köze a gyerekvédelemhez? A Petőfi rádió logója meg a "Te slágered" szlogen az hol sérti a gyerekeket? (Arról már nem is beszélve hogy a Petőfi Rádió a Fideszmédia saját terméke). Igazad van, szerintem sincs ennek kézzelfogható értelme, csak arra jó, hogy még 5 másodperccel tovább ne lássad az adott sporteseményt amit félbe szakítanak a baromságaikkal... -.-
2021. júl. 28. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van!Minden csatornán már ez van amúgy
2021. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Este 10 után meg minden reklámon 18as karika van. Mintha a tévének kéne nevelni a gyereket
2021. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Minden csatornán kb ez van...
2021. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,mindenhol ez van így van
2021. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
jó vagy nem jó de ettől függetlenül tény, h a reklámok igen károsak főleg a kölkökre nézve
2021. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze 16 éves gyerek ne is nézzen meg egy alzás reklámot mert rosszat álmodik tőle. Vagy egy 8 éves egy tejszeletes reklámot mert belehal 😂
2021. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!