Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki emlékszik erre a műsorra?

Valaki emlékszik erre a műsorra?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem rá pontosan de annyi volt a lényege hogy mindig jött egy fal amin volt egy bizonyos forma és az embereknek olyan formába kellett beállni hogy átmenjen rajtuk a fal. Ha jól emlékszem csapatok voltak. Biztosan volt más része is a műsornak viszont ennyire emlékszem belőle. Akárhogy próbáltam rákeresni nem találtam meg a címét. Nem olyan nagyon rég, max 10 de szerintem inkább 7-8 éve mehetett a tv-ben, nem tudom melyik csatornán sajnos. Igazából nem fontos kérdés csak most hogy eszembe jutott hogy volt ilyen zavar hogy nem tudom a címét. Valaki emlékszik a címére innen? Előre is köszönöm az ötleteket/tippeket

2021. júl. 31. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szerettem, de már én se emlékszem a címére
2021. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Idő közben megtaláltam, Kalandra Fal volt a címe. Azt hogy mikor ment sikerült kicsit félrelőnöm mivel 2009-es a műsör.
2021. júl. 31. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Balázs És Vadon Jani műsora volt...
2021. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!