Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a megújult...

Mi a véleményetek a megújult Szerencsekerék c. műsorról?

Figyelt kérdés
Szerintem Király Viktoron kívül mindenki elbohóckodta az egész műsort. Most is épp azt nézem, és felháborító, ami történik! Pl. A Piramis c. vetélkedő sokkal jobb műsor lenne, ha lenne új évada, mert azt legalább Stohl András vezeti, aki legalább ért is a műsorvezetéshez, és bohóckodja el a játékosokkal együtt, mint ahogy Kasza Tibiék.

2021. aug. 3. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Egyiket sem nézem,mert szakadt celebek vannak benne. A szerencsekerék előzetese is doszt elég volt,hogy kinyírja 10 agysejtemet.

Réges-régen szerettem az eredetit.

2021. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Borzalmas. Konkrétan a legalja (psgogli). Szánalmas.
2021. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Fuu egy nagy rakas sz.r

Unalmas, eroltetett, amator

2021. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Az 1997 és 2001 közötti (szintén TV2-s) Szerencsekerékre jól emlékszem, mivel akkor voltam ovis, majd elsős. Azt nagyon szerettem. Ott tanultam meg a betűket. A mostani műsor a túl sok ökörködés miatt nem jön be. Mindig van egy túl sokat beszélő játékos, aki roppant idegesítő tud lenni, pl. az Ázsia Expresszből ismert Megyeri Csilla. Már a hangja is irritáló, na meg a "Kis pénz, kis foci"-t szajkózó PSG Ogli7, aki egy beképzelt majom. Néhány buta tinilányt el tud csábítani az ócska dumájával, de az értelmes, normális lányok messziről elkerülik. A régi műsor egyértelműen jobb volt szerintem. Jó lenne nélkülözni a Csilla és Ogli-féle percembereket, akik semmit sem tettek le az asztalra. Három egyszerű hétköznapi játékossal jobb lenne a műsor. Kevesebb ökörködés és felesleges duma, több játék, némi humorral fűszerezve és hasonló lenne, mint régen, pláne egy szépen, érthetően beszélő műsorvezetővel, nem a beszédhibás

Kasza Tibivel.

2021. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na meg tegnap volt Győzike, és ma meg a felesége, Bea asszony fog játszani. Szégyen hogy erre van igény.
2021. aug. 10. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mit képzel a csatorna. Azt hogy minden néző a celebekre kíváncsi? Jó lenne egy vetélkedő bohócok nélkül, mert ez egy rakás emberi ürülék.
2021. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!