Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Super Tv2-n este 10 után...

A Super Tv2-n este 10 után miért mennek minden este szexelős filmek?

Figyelt kérdés

Tegnap is olyan film ment amiben végig szexeltek. Ma is odakapcsolok, látom megint ilyen film van.

Normális műsor nincsen?


2021. szept. 2. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem tetszik, nem nezed. Mondjuk ha neked a 'Mi kell a nonek' ugynevezett szexelos film, akkor jobban tenned ha aludnal, mert holnap suli es a tanito neni morcos lesz ha almos vagy.
2021. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezért kár volt ide kommentelned. ;)

Szerintem kicsit fárasztó percenként azt nézni, hogy a nő erőlködve nyög a pasikon. Ha neked ez tetszik..

Nem vagyok sulis de köszi a tippeket tanító néni! Majd máskor használj már ékezeteket légyszi!

Rákerestem a filmre amit írtál. Nem is az ment tegnap.

2021. szept. 3. 06:42
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerdán a "Kész katasztrófa" c. film ment, ami valóban egy katasztrófa volt. Tegnap pedig a "Mi kell a férfinak" c. film.

Bírom, hogy egyből elhiszik ha valaki nagyot akar itt mondani. ;)

2021. szept. 3. 06:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező,megértelek. Amondó vagyok,hogy ezek gyenge filmek és kell bele tölteléknek dugás,lehetőleg valami kis csinibabaval,hogy többen megnézzék. Egy igazi jó filmben erre nincs szükség. Kivéve persze ha ez a fő téma ( szürke 50 és tsai) bár engem ezek is hidegen hagynak.
2021. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Mert sajnos manapság minden erről szól a legtöbb ember ezt tartja érdekesnek, másrészt azt mondják a legtöbben,hogy a "szex" az élet része..Én úgy vagyok vele attól még nem kellene, úton és útfélen mindenhonnan ennek csepegnie. A magam részéről, ki vagyok akadva, ha ilyen jelenet van benne.A szerelmeskedés mindenki magánügye..aztán ha a drága pasika, vagy csajszika, nem azt kapja amit a TV-ben nagy nyögésekkel tarkítva lát, akkor már nem is jó az a kapcsolat.Sok ember pl a szappanoperákból meríti a párkapcsolatának az alapjait..EMellesleg, mivel jól tudják,hogy a nép vevő rá, így gondolják kasszanövelés céljából beleteszik, mert ez kell a népnek..
2021. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4, #5: Köszi nektek a válaszokat. Egyetértek veletek. Nekem nincs bajom a szex jelenetekkel. Nyilván sok filmben van, de mikor kb percenként ez megy, elég unalmas. Ez így egy nulla történet.

A tegnapira egy ideig oda se figyeltem, mert pakoltam közben. Csak hallom a nyögéseket. Annyira gagyi jelenet volt. Na én akkor kapcsoltam ki, mikor az volt a téma, hogy a nő hátára ragadt egy óvszer. Borzalom!

Mondjuk tudom, ki kell tölteni a műsoridőt. A super tv2 egyébként is nagyon gáz. Nyáron karácsonyi filmeket reklámoztak rajta.

2021. szept. 3. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!