Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A 100-ból egy c. vetélkedő...

A 100-ból egy c. vetélkedő adásait nem lehet utólag visszanézni valahol?

Figyelt kérdés

Vagy legalább annyit, hogy mikor kik voltak a kedvencek?

Vízy András műsoráról van szó.

Az RTL klubon ment 1997-1999 között.

Egészen véletlenül nem tudja valaki, hogy ezen belül pontosabban mikor lehetett az a két adás, amiben az egyikben 2 mazochista csaj volt a kedvencek között, akik szerették, ha izomlázuk van; a másik adásban meg egy önostorozó pasi, aki az elején hülyéskedett a Vízy Andrással?

Már annyi infó is sokat jelentene, hogy melyik évben voltak ezek, és azon belül kb. mikor.



2021. okt. 12. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni. De 1998 szeptemberében az egyik 100-ból 1 vetélkedő forgatásán nézőként részt vettem. Maga a forgatás 1998 szeptember végén volt, és 1998 december 18-án ment le az az adás amiben én is részt vettem mint néző. Sajnos nem kerültem be a százból egy be. Száz néző ülhetett a stúdióban az emelvényen, és abból került be az az egy akivel a műsor vezető Vizy András játszott. Egyébként 1998 szeptemberében be is fejezték a 100-ból egy játék vetélkedő forgatását. Az egész díszlet fából volt, és egy fa emelvényre Kellett felsétálnunk fa lépcsőn. Jó és szép emlék. Csak sajnos nem nyertem semmit.
2023. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó neked, hogy ott lehettél! Nagyon szerettem volna bekerülni a műsorba, de sajnos a korom miatt nem lehetett még.
2023. júl. 11. 16:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!