Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Meg lehet nézni valahol a...

Meg lehet nézni valahol a teljes TV műsor archívumot? Rá lehet keresni utólag, hogy egy filmet mikor adtak le a TV-ben?

Figyelt kérdés

Ezt találtam, de elég hiányos: [link]

Nincs jobb?



2021. okt. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár evre visszamenoleg én megtaláltam írd be a Google-be a dátumot és a tv csatorna nevét.
2021. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de amit én keresek, az a 90-es évek első felében lehetett, és fogalmam sincs, melyik csatornán. A linkelt archívum azt az időszakot viszonylag jól lefedi, de feltűnt, hogy messze nem az összes csatorna szerepel benne. Pl. a Duna TV sem. Pedig rákérestem, hogy az 92-ben indult.
2021. okt. 14. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
mi a film neve ? a wikipedian irja hogy mikor mutattak be eloszor es melyik csatornan.Ird be a film cimet es utana wikipedia
2021. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Külföldi film, nincs róla magyar Wikipedia oldal
2021. okt. 14. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha országos csatorna volt akkor ajánlom az MTVA Archívumot, a Hungaricana-t és az Arcanumot - én ezeket használom jó ideje, és ha beletanul az ember hogy kell pontos keresést indítani (azaz a teljes kifejezésre keresni és nem az alapértelmezett azaz minden szóra külön kereső vagy-vagy beállítást alkalmazni), akkor 99%-os pontossággal meg tudja találni a vetítési időpontot. Ám de: az MTVA Archívum csak 2007-ig áll rendelkezésre és néhol hiányos, a Hungaricana sokszor nem minden csatornát listáz ki mivel csak a megyei kisebb újságok találhatók rajta, az Arcanum meg fizetős rendszerű, és itt is érvényes a "nem minden csatornát listáz" elv - bár kevésbé mivel az országos napilapok azért többet közöltek saját műsor mellékletükben. 2006-tól a nava.hu oldalán is lehet keresni okosságokkal, csak figyelni kell a pipákra hogy hol vannak + ha kifejezés kell akkor idézőjelet célszerű használni. Az oldal csak a fő csatornák műsorait archiválta ugyan, legtöbb esetben pedig csak az első egy perc nézhető meg. Ha 2007 utáni a keresett műsor sugárzási időpontja és ráadásul kisebb csatornán ment, akkor van bajban az ember mert jelenleg 2008-2017 között nincs rendelkezés állva ilyen adatbázis! Korábban az animare.hu ezt szinte tökéletesen lefedte, csak sajnos a cégnél úgy gondolták hogy nem kell nekik ez a hasznos funkció, szóval az egész oldalt átnevezték awilime.hu névre és a régi műsorok teljesen eltűntek, taps jár nekik!!! (irónia)


Egyébként szívesen segítek bármiben ha kell, nyugodtan írd le ha nem sikerül ezek után sem megtalálni a vetítési időpontot, megpróbálok segíteni én is :)

2021. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!