Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted az X-Faktorban...

Szerinted az X-Faktorban lányok közül kik jutnak a mentorházba? És az élő showba?

Figyelt kérdés

Legjobb 6 szerintem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. okt. 31. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
PP-t bírtam de kiesett :( így ő már nem, hát nem tudom amúgy. Voltak tegnap egész jó hangúak, sőt tegnap csak azok voltak :) kevés volt ami nem tetszett úgyhogy nemtudok most egy embert kiemelni
2021. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mardol bejutott a nyugger szekcióba :D

Amúgy én neki szutkoltam eleinte, de mostantól csak ha összekapja magát.

2021. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, akit itt felsoroltam, azok mind továbbjutottak, lehetett tudni ezt.

Azt a 14 éves lányt nem feltétlenül kellett volna elengedni a rapper csaj miatt, de mindegy mert így könnyebb lesz dönteni a mentorházban.

Kamilla - Harmat - Erika kerülnek majd be az élő showba.


Mardollért annyira nem vagyok oda, de szerintem ő továbbjut, Anettel és Paulinával. Eszter egy nagyon tehetséges lány, de szándékosan nem mutatnak semmit belőle, mert nem fog továbbjutni.


A fiúknál nem tudom mi történt, akkora zagyvaság ment ott, hogy az valami hihetetlen. Én Szirtes Dávidot vártam, és leállította egyből, nem is hallottunk belőle semmit, pedig ő lett volna a kedvencem. Annyira nem is érdekel így már innen ki jut tovább, de szerintem Marci és Alee biztos, harmadik pedig az LMBTQ - nagy tehetség (irónia - de kellenek kiesők az első élő showra) lesz sajnos, bár én a Pápai Jocist vinném.


Csapatok: a 3 lány, Beneath my skin, Crush (ők nagyon rosszak, de muszáj vinni nekik a kislány apukája miatt ♥ - kellenek kiesők az első élő showra is).

2021. nov. 7. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!