Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kiket látnál szívesen az...

Kiket látnál szívesen az X-Faktor mentori székeiben, szerinted kiknek van elegendő szakmai tudásuk/tehetségük, hogy betöltsék ezt a szerepet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 11:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%
Puzsér Róbertet ő annó a csillag születikben is zsűrizett és komolyan is vette. Bereczki Zoltánt aki szerintem szintén nagyon jó zsűri. Malek Miklóst és női mentorként Radics Gigi, de szerintem még Tóth Andi is jó lenne.
2021. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Én is Puzsért. Ő legalább meg meri mondani, ha valaki szar.
2021. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
54%

senkit.

11 éve megy a műsor, ideje kitenni a pontot.

nem hiszem, h. újabb énekesekre van szüksége ennek a kis országnak, mikor a meglévőket sem mindig tudja eltartani, nincs annyi buli, koncert (covid előtt sem volt), a nép szegény ahhoz, h. lemezeket vegyen, a rádiók csak egy szűk körtt játszanak.


szval elég volt ebből a műsorból, unalmas is, és kártékony i, mert csak még inkább telítetté teszi a piacot.

olyan hú de nagy tehetségek eddig sem kerültek ki onnan.

2021. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%
puzsérnak semmi köze a zenéhez, magyar szakot végzett, ha egy regényt leszól, az oké, de semmit nem ért a zenéhez, az énekléshez, így nem értettem soha, honnan veszi a bátorságot, h. embereket alázzon meg.
2021. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
43%

Az első pár évad jó volt, amikor még Nagy Feró, Keresztes Ildi és a többiek voltak a mentorok.

Tóth Gabi is jó volt. Radics Gigi már volt és szerintem ő nagyon rossz mentorként, nem értem azt a válaszolót, aki szerint ő kellene oda.

De a legnagyobb gond nem a mentorokkal van, hanem az RTL-el. Ők adják azokat a jó tanácsokat, hogy magyar zenét vigyenek a versenyzők. Eleve az RTL miatt jutnak be többen az élő showba, idén ez nagyon látszik. Hírességek rokonait csempészik be az élő műsorba, ezáltal is a nézettséget akarják növelni. Ők már egyáltalán nem tehetségeket keresnek, az egész egy nagy reklám.

Amíg igazságosan, objektíven jutnának tovább versenyzők, addig mindegy volna, hogy kik vannak a zsűriben, de itt nem ez történik. Belesúgnak a fülükbe, előre meg van mondva, hogy kiket válasszanak, és ez nagyon gáz. Maga a csatorna a hulladék, nem a műsor, az jó lenne ha nem az RTL sugározná, ők csak a saját érdekeiket nézik.

2021. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%
Puzsér
2021. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
22%
Senkit a f..sz ki van,hogy ezt a sz.rt kell nézni a Mi kis falunk helyett!
2021. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
5%
Serj Tankian,Till Lindemann,David Draiman,Jonathan Davis.
2021. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

“puzsérnak semmi köze a zenéhez, magyar szakot végzett, ha egy regényt leszól, az oké, de semmit nem ért a zenéhez, az énekléshez, így nem értettem soha, honnan veszi a bátorságot, h. embereket alázzon meg.”


Mégis jobban végezte a dolgát, mint a szánalmas zenész társai, akik már lassan azt is megdicsérték, akik be tudtak mutatkozni. És nem ő alázta meg azokat, akiket leszólt, hanem ők saját magukat azzal, hogy ilyen minősíthetetlen produkcióval el mertek menni nyilvánosan szerepelni. Ami szar, az szar. Nem értem miért kéne finomkodni.

2021. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
27%
7-es: én is A mi kis falunk-at nézném inkább. Ez az X Faktor csak bohóckodás. Csak arra jó, hogy egy határon túli versenyzőt megsegítsenek. Ha van hangja, ha nincs. A legtöbb esetben határon túli nyert. Nem irigylem tőlük, de nagyon kilóg a lóláb. És silány a műsor.
2021. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!