Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kellenek ezek a rapperek...

Miért kellenek ezek a rapperek és rossz énekesek az X-Faktorba?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan jó a Mardoll, Alee stb hogy tehetséges énekeseket el kell küldeni miattuk?

Szerintem kiesnének az első élő showba, mert senki nem kiváncsi ezekre. Vagy mégis?



2021. nov. 8. 10:22
A kérdező szavazást indított:
Mardoll hajrá
Hegyi hajrá
Alee a legjobb
Patrik a legjobb
Mohamed Teszi a legjobb
Imi Plaza hajrá
Crush zenekar a legjobb
A Kultúrkör mindent visz
Hát válogathattak volna jobbakat is ezeknél
Nem nézem ezt a sz*rt, nem tudom miről van szó
33 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
El van már ez döntve szerintem nagyjából ,hogy ki meddig lesz bent. Vannak akik alapból híresebb zenész és celebcsaládból jönnek még azt is el tudom képzelni, hogy akik nem olyan jók, de ismert a család azok még fizetnek is, hogy bent maradjanak. Most sok jót kiszórtak, hogy egy egy híresebb ember bent maradjon. Pl Mardoll nekem most annyira nem tetszett, hogy feltétlen be kellett volna kerülnie sőt neki már meg van a karrierje Amerikában is elismerik ráadásul az egyik luxusfeleség lánya.
2021. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Alee tök jó! Mardollt utálom, csak teszi magát a zsűrinek, elég szánalmas és semmi jó nincs benne. De azért Alee-n kívül is voltak tehetségesek.
2021. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alee és Paulina a döntős. Kár hogy Mardoll elküldte Annát, szívesen halgattam volna még.
2021. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rick ***** válasza:
100%
Rex Hörcher Maximus Brutallic Totum Faktum volt a legjobb.
2021. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!