Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mennyi pénzbe...

Szerintetek mennyi pénzbe kerülhet egy jegy egy nagyszabású TV-s műsorba, pl X faktor, Sztárban Sztár, Álarcos énekes?

Figyelt kérdés
Friss infót nem találtam

2021. nov. 8. 20:37
 1/6 anonim válasza:
17%
Fogalmam sincsen,de biztos nem olyan olcsó.
2021. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Régebben a nézőknek fizettek azért, hogy végigülje a műsort és tapsikoljon, amikor kigyullad a lámpa. Újabban már a néző fizet?
2021. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Kettes szerintem te kevered a Mónika show-val.

Az X faktorba sose lehetett csak úgy beülni.

2021. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Fizetett statiszták. Statisztás facebook csoportban szoktak keresni “nézőket”, próbáld meg ott.
2021. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem lehet bekerülni, csak ismerős által. Tudom, mert én voltam tavaj az elődöntőn. Hajdú Péterék családja mögött ültünk. Amúgy ingyenes.
2021. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Annyit hozzátennék még hogy nem volt teltház, össze kellett ülnünk, sűrűbbre hogy a kamerák előtt úgy nézzen ki mintha tele lenne. Azt is mondták mikor kell tapsolni, örülni, voltak gyakorlatok a szüneteknél.
2021. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!