Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok,ki a kedvrnce...

Kinek szurkoltok,ki a kedvrncetek az X-Faktorban?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 21:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
20%
Alex 🥰
2021. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Alee 💕
2021. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Mardollt utálom maradjunk annyiban
2021. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Annyira nem izgat de remélem egy lány/nő nyer (olyan aki nőnek is született, tehát NŐ-ként van feltűntetve a személyiben is)
2021. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs kimondottan kedvencem, talán majd a mentorházas rész után, mikor többet látunk belőlük és nem folynak össze a produkciók, de ami most először eszembe jut és nagyon tetszett eddig, az a vöröses hajú lány, aki saját számokat ír.
2021. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
4 Ha Patrikra gondolsz akkor az pasi. Öngyilkos nővére tiszteletére öltözködik így.
2021. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

+ Az Imi Plaza is ott van. Megnyugodhat mindenki, hogy valószínűleg még ő is élő showban lesz az LMBTQ jegyében, mivel Anettet Laci elküldte a mentorházban.

Hallottam a Patrik dologról. Szomorú, de az hogy meleg és női ruhába öltözik, elég egy élő show-hoz? Mert hangilag baromi nagy 0, végig hamis, végig rossz. Sokkal jobbakat elküldtek miatta. Kár hogy ez már nem tehetségkutató, hanem valami különckutató, a sok RTL bérenccel karöltve. És elég kár, hogy ránk akarják erőszakolni az LMBTQ résztvevőket, ezzel méginkább ellenszenvet fognak kiváltani az emberekből, nem az elfogadásukat segítik.

2021. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hozzáteszem mielőtt nekem esnek 100-an, hogy nekem semmi bajom nincs velük, ha jól énekeltek volna és igen is a legjobbak közé tartoznának, akkor egy mukkot sem szólnék, hogy miért jutottak tovább. De ez nagyon gáz, hogy fentről van kiadva, hogy kell néhány LMBTQ versenyző, és akkor elküldenek sokkal jobb énekeseket, ők meg maradjanak, úgy hogy annyira rosszak, hogy én már a válógatón elküldtem volna őket! Na ez gáz!
2021. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Én se tudom mit lát Byealex Patrikban, majd talán most hétvégén kiderül. Kizárt hogy bekerülne az élő showba, hiszen Byealex csapatából Marci és Alex már bekerült az élő showba, rajtuk kívül már csak 1 hely van.
2021. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen és az az 1 hely a Patriké, 100% hogy bekerült. Szombaton meglátod. Én már azóta tudom hogy a válogatón mutatták. Facebookon kitették 20x legalább az X-Faktor oldalán, hasonló szövegekkel reklámozva: "Nem számít honnan jösz, és hogy ki vagy" stb. Kicsit túl sok már az érzékenyítés, ami persze pont az ellenkező hatást éri el, ugyanis a Patrikos posztokat elözönlik a gyűlölködő kommentek.
2021. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!