Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor 22 éven felüliekről...

X-faktor 22 éven felüliekről mit gondoltok, ugye hogy Gáspár Laci nem azokat vitte tovább, akiket szívesen vitt volna?

Figyelt kérdés

Imi Plázát konkrétan végig fikázta, Mardollt ugyan "dícsérte" de kényszeredetten, a jegyzettömbjét is eldobta.

Míg Anett, Fazekas Eszter tényleg lelkesítette.



2021. nov. 14. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Anettet hiba volt elengedni. Benne volt valami, szerintem tehetséges. Mardoll meg egyszerűen jobb lett volna, ha kiesik.
2021. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén nem értem, hogy Imit miért vitte magával.. szép és jó, hogy 'egyéniségeket' keresnek, de 0 volt konkrétan most (is) az ének....

Ott van Mardoll, azt vihette volna, mint egyéniség, mellé viszont én 100%, hogy Anettet vittem volna, mert ott pedig a hang van!

2021. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én se értem, mivel indokolta? Én csak online nézem, így csak az éneket láttam + a döntést írták meg cikkben.
2021. nov. 14. 21:18
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Eszter jó volt ma is, nem értem miért esett ki. Itt már nem számít a tehetség. :(

Imi Plaza és Mardoll is kiesnek az első élő showban.

2021. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De mondtak valamit Eszternek és Anettnak, hogy miért?

Annyira tündöklően jók voltak!

2021. nov. 14. 21:46
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Eszternek azt mondta, hogy nem volt átütő. Anettnek pedig, hogy elrontotta a mait és a legnagyobb csalódást ő okozta.
2021. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Bikaxar amúgy, szegény Gáspár Lacinak ki lehetett adva.

Amúgy élmény lesz neki Imiplázát mentorálni, sztem első alkalommal kiesik 😅😅😅

2021. nov. 14. 21:51
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki fog esni. Mardoll is, remélem már jövőhéten. Hiába válogatta be a bohócokat.
2021. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Legalább majd tudja teljes gőzzel Paulinát tolni.



Amúgy a show-n kívül is mentorálhatná valamelyikük a kiesőket, legalább Anettet.

2021. nov. 14. 21:55
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Nekem tetszett Imi Plaza előadása, én bírom a stílusát, a hangját. Paulina szerintem magáért beszélt, Mardollt annyira nem szeretem, mert nem tudoi azonosulni a zeneiségével.

Egyébként én is furcsálltam a döntést, hiszen Byealex pl Rolandot annak ellenére ültette le, hogy nagyon rosszul énekelt vagy most Puskás Peti Kamillát viszi az élő show-ba úgy, hogy ő is rontott most pedig eddig jó volt (csakúgy mint Anett ugye).

Szerintem előre meg van írva a forgatókönyv, a nézettség a lényeg, a többi csak körítés.

2021. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!