Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ferenczi Kamilla megnyerheti...

Ferenczi Kamilla megnyerheti idén az X-Faktort?

Figyelt kérdés
Szerintem a szombati adásban borzongatóan zseniális volt, pedig nem is szeretem annyira azt a műfajt amiben énekelt. Szerintem a jelenlegi adás messze legnagyobb tehetsége, és hihetetlen tehetséggel van megáldva (főleg a mostani és közelmúltbéli X-faktorokat tekintve). A szárnyalásának max az a pancer Puskás szabhat gátat, aki sikeresen kiejtette két zseniális énekesnőjét szombaton…

2021. nov. 29. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Kit érdekel?
2021. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, de lehet hogy nem. Alee-nak és Paulinának sokkal nagyobb a rajongótábora, és az számít, nem hogy ki a legjobb. Ha megnyeri, ha nem, úgy is befuthat már, mindenkinek lesznek saját dalai aki idáig eljutott.
2021. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Igen, amúgy tényleg nagyon szép hangja volt szombaton. Nem bánnám, ha ő nyerné, annak ellenére, hogy nem ő a kedvencem.

#1 Minek kommentelsz, ha semmi értelmeset nem tudsz hozzászólni?

2021. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem fog nyerni. Se nem cigó, se nem homokos, se nem kisebbségi. Ezért.
2021. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De kisebbségi, mert erdélyi magyar - Marosvásárhelyről.
2021. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Akkor lehet.
2021. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Tehetséges, de már most el van szállva magától. Nem tudom mire fel hordja úgy fenn az orrát. Azért nem egy Adele, csak annak képzeli magát. Néha úgy beleénekel, hogy el is feledkezik magáról és elkezd rikácsolni. Meg az is vicces, hogy csak 21 éves, de úgy néz ki mint egy megtermett asszony 2 gyermek után. Nekem nagyon nem szimpi. Persze még mindig inkább rá szavazok, mint Mardollra.
2021. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem sztár alkat, nincs kisugárzása és valóban olyan asszonyos.

Alee-nak és Paulinának sokkal nagyobb a rajongótábora. Ezt a versenyt az nyeri aki népszerű és karizmatikus, nem feltétlenül a legjobb hangi adottságokkal rendelkező versenyző.

2021. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ő fog nyerni. Nézzétek ma este az Xfaktort, le fog esni az állatok. 100% biztos vagyok benne hogy miután meghallgatjátok az első számát át fogtok pártolni az ő rajongótáborába.
2021. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem is Kami a kedvencem, bár számomra a mai előadás eléggé csalódás volt. Alapból utálom a Margaret Island nevű emberiség elleni bűntettet, de Kamilla főleg nem ilyen dalokra való. Ha ma este kiesik, az is Peti hibája lesz a béna mentorálás miatt, mint ahogy Flóra meg Regina esetében…
2021. dec. 4. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!