Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik X-Faktor évad volt a...

Melyik X-Faktor évad volt a kedvenced eddig?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 21:41
A kérdező szavazást indított:
1 (Vastag Csaba, Takács Nikolas, Király L. Norbi)
2 (Kocsis Tibor, Muri Enikő, Baricz Gergő)
3 (Oláh Gergő, Antal Timi, Csobot Adél)
4 (Danics Dóra, ByTheWay, Krasznai Tünde)
5 (Tóth Andi, Horányi Juli, Benji)
6 (Opitz Barbara, Mata Ricsi, Gorbunov Dmitrij)
7 (Ricco & Claudia, Serena Rigacci, Gulyás Roland)
8 (USNK, Stolen Beat, Tamáska Gabriella)
9 (Ruszó Tibor, Vanek Andor, Zdroba Patrik)
10 (Ferenczi Kamilla, Kocsis Paulina, Alee, Marci)
51 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a második tetszett a legjobban. Emlékszem, hogy a végén mennyire szurkoltak a nézők, hogy ki fog nyerni :)

Habár most is elég jók az előadók...

2021. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
A 2019-es és az idei. Mondjuk igaz azelőtt nem is néztem, lehet a régiek is tetszettek volna
2021. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Az első. Őszinte leszek, a harmadiknál ki is szálltam, mert addigra már szerintem rengeteget esett a műsor színvonala.
2021. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Én csak X aktákat ismerek, az elég jó volt.
2021. dec. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Az Oláh Gergős évad maradt meg bennem, és alig vártam a szombat estéket, szóval azt mondanám. Egészen 2017-ig jó volt, aztán egyre jobban süllyedt le a színvonal. De még mindig nézem, és nézni is fogom.
2021. dec. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Amelyikben Keresztes Ildikóék voltak a mentorok meg amelyikben Szikora Robiék
2021. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Az első három évadot követtem. A többibe csak bele - belenéztem.

A legkülönlegesebb egyéniségek, legnagyobb tehetségek az első három évadban voltak, amit mi sem mutat jobban, hogy jó pár akkori versenyző sikeres karriert futott be!

Míg a többi évadból már a nyertesek neve is feledésbe merül...

A 2. évad volt a kedvencem! Abban az évadban voltak a legizgalmasabb adások! Ki ne emlékezne a szinte minden adásban párbajozó Rocktenorsra? Vagy a 2. élő showra, ahol vagy 10 percig szenvedett Keresztes Ildikó, mire el tudta dönteni, hogy melyik versenyzőjét küldje haza!

Demes Tomi volt a kedvencem! Sajnálom, hogy nem fedezte fel egy nevesebb producer sem azóta... Hiszen nagyon tehetséges srác!

A 3. évad is jó volt! Akkor az érzelmekkel teli Fehér Zoltán volt az ügyeletes párbajhős!😅

Oláh Gergő gyakorlatilag "csont nélkül" - , minden adásban a legtöbb szavazatot birtokolva, magabiztosan nyerte meg azt a szériát!

2021. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Ami meg a 8. évadtól megy, hogy 1 hónap alatt lezavarják az élő showkat a döntővel együtt... Pff... Nem csoda, hogy már felé annyian se nézik az X Faktort, mint a műsor fénykorában...

Gyakorlatilag, meg sem ismered a versenyzőket, már vége a műsornak... 1 hét múlva már azt sem tudod, kik estek ki előző héten...

2021. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az 5. évad volt a legjobb.

Én azt néztem utoljára. Szerintem akkor, ott be kellett volna fejezni, ebben a kis országban egyszerűen nem fér meg egymás mellett ennyi énekes (ahogy be is akarták, ezért indítottak 2015-ben Got talentet, csakhogy az nem vált be, így 2016-ban ezért indították újra az X-Faktort).


Nem is beszélve a műsor mostani színvonaláról... Emlékszik még valaki arra, hogy ezt a műsort még a nagyok - Lilu, Balázs, Ördög Nóri - is vezették? Mostanság meg a kezdő műsorvezetőknek (előbb Kiss Ramóna most meg ez a Miller gyerek) odaadják?


ByeAlex, mint zsűritag? Ne haragudjatok, de röhögnöm kell, se hangja, se semmiféle tehetsége nincs a zenéhez. Az a Kedvesem című dala konkrétan azért volt "sikeres", mert annyira sz*r és vérciki volt egy 30 éves férfitól, hogy az már jó :D:D:D és akkor ennek a mentoráltjai nyernek minden évben? Jesszus.

2021. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Az sem csoda, hogy 5 éve - a női tagok kivételével - ugyanazok a mentorok!

Már annyira nincs rangja ennek a műsornak, hogy nem vállalná a mentori széket egy tapasztaltabb, sikeres zenész sem...

2021. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!