Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy tetszett Alee és Manuel...

Hogy tetszett Alee és Manuel duettje?

Figyelt kérdés
Én imádtam <3

2021. dec. 11. 22:05
A kérdező szavazást indított:
Nagyon tetszett nekemis❤️
Nem volt jó szerintem
46 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Manuelben pozitívan csalódtam most.
2021. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Reklám jobb volt. Kamilla után Reklám a másik kedvencem. Nagyon megkedveltem. Nem élném túl, ha ezt a sok borzalmat egyhuzamban kéne meghallgatnom. Köszönöm Reklám ♥
2021. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

#2, 🥰


Nekem nem tetszett.

Allee egyszerűen nem tud énekelni. Gáspár Lacival kell egyetértenem.

A raptudása miatt jutott el idáig, erre elmondja, hogy ő amúgy kb. 50%-ban énekes szeretne lenni. De az énekben (még?) nagyon rossz. Így csak fele eddig szabadott volna eljutnia. Szomorú.

2021. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Raptudás? Gyakorlatilag semmi olyat nem produkált, amilyet ezelőtt nem hallottunk volna már mástól.
2021. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
A második előadás viszont elég jó.
2021. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy volt jó, olyan mint máskor. Elég uncsi már. Persze megy a fináléba, ezt már tudjuk. A tinilányoktól el kéne venni a mobilt...
2021. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Manuelben annyi alázat sincs, hogy hagyja Alee-t érvényesülni.

Az egész duett abból állt, hogy 90 %-ban Manuel énekelt (már ha ezt annak lehet nevezni).

A végén meg előadta a nagymenőt, elvitte az egész show-t, szegény Alee meg csak ott állt meghúzódva a háttérben. Pedig elviekben ennek róla kellett volna szólnia, nem a nagyképű Manuelről.

Az én szememben most csúszott óriásit Manuel, remélem Alee a későbbiekben nem ezt az irányt fogja követni, amit ezek a hülye Manuelék meg T.Danny-ék képviselnek.

És osztom azt a véleményt, hogy Alee repperként került be, amiben őstehetség, de az éneklést nem erőltesse.

2021. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

"És osztom azt a véleményt, hogy Alee repperként került be, amiben őstehetség"


Ezt amúgy annyira bírom, mikor az emberek a klasszikus tv csatornákon látnak szökőévente "rappereket" akik össze tudnak szenvedni egy felvállalható produkciót, és egyből "őstehetségnek" állítják azt be, mert annyira nincs valós referenciájuk arról, hogy milyen egy tényleg jó rapp performansz, mert azok általában az undergroundban mozognak, nem ezeknek a trash kereskedelmi csatornákon.

2021. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Jó, nem őstehetség, csak szimplán tehetséges.

Mert azért valljuk be, rappelni tud.

2021. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!