Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok jövő héten...

Mit gondoltok jövő héten Kamilla saját dallal érkezik a Xfaktor 10. évad döntőjében?

Figyelt kérdés

Szép estét kívánok mindenkinek, Xfaktor nézőknek meg pláne! :)


Ti mit gondoltok jövő héten Kamilla saját dallal érkezik a döntőben? Idáig Paulina és ALEE is saját dallal szárnyal az évadban..


Szerény véleményem szerint, én jobban szeretem a saját dallokat/zenéket az Xfaktorban ti hogy vagytok vele?



2021. dec. 11. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked is szép estét!:)

Én is jobban szeretem a saját dalokat, Alee és Paulina számait is imádom. Reméljük hallhatunk mostmár Kamillától is saját dalt, ez majd kiderül jövőhéten, de én is örülnék neki.^^

2021. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én miatta inkább nézni se fogom, mert a szomorú siratós éneke alatt kedvem támad kibszni a tv-t a 4.-ről.

Vidám zenéket nem ismer???

2021. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Üdvözlettem, ez a mentortol is függ milyen zenét add neki :D


De ő tényleg bármit el tud énekelni.

2021. dec. 13. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Második: tisztában vagy vele, hogy nem a versenyzők választják ki mit énekelnek? Nézd meg Kamilla tiktok oldalát, totál nem ez a stílus, nem is értem miért húzták ezt rá.
2023. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!