Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is vicces h alee...

Szerintetek is vicces h alee nyeete az x-et?

Figyelt kérdés
Itt hany evesek szavaznak? 10? Hol van ez a gyerek kamillahoz vagy paulinahoz kepest? Kb hadrrni tud es ennyi. Se hangja, se ritmuserzeke, se mozgasa, semmi. Szegyen.
2021. dec. 18. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Hát elég szégyen, hogy ez az érték a mai fiataloknak.

Most már ki is halhat az emberiség.

2021. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Az a vicces,hogy akiket odaraktak véleményt mondani azok hozták ilyen helyzetbe.

Kb a második Megasztár óta nem néztem végig ilyen műsort.

Most a válogató kivételével majdnem minden részt megnéztem,mert kíváncsi voltam,hogy mennyit változott az egész.

Hát... nekem megdöbbentő.

Az a festékes csaj,meg ez a színes hajú kisgyerek.

Értem én,hogy változik a világ,a divat,az ízlés,de ezek a "produkciók" nem hogy színvonala nincs, hanem a kínos feszengést okoz bennem,hogy ez mi??

A bennmaradt énekesek többsége is annyira gyenge volt,hogy szinte izgultam,hogy vajon ki tudja énekelni a hangokat normálisan?

Nagy csalódás volt az egész műsor.

A mentorok meg nevetségesek.

Alex annakidején mikor feltűnt,egy szimpatikus srác volt. Nem igazán tetszik amilyen lett,de ő volt az egyetlen,aki elfogadható módon tudott véleményt kifejteni (annak ellenére,hogy nem nagyon értettem vele egyet)

A műsorról még annyit,hogy nézhetetlenül sok a reklám benne.

Ennyi a következő 10 évre nekem elég is volt belőle.

2021. dec. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Nálam már a mentoroknál elbukott a műsor. ByeAlex? Puskás Peti? Ők mióta számítanak “előadónak” egyáltalán? Ilyen mentorok mellett nem csodálom hogy az a kis mitugrálsz nyert, hisz ők is azon a szinten vannak. Alee vagy hogy hívják meg autotune nélkül ritka f’os. Azért voltak nála jobbak is, csak ugye körülötte van most a legnagyobb hype, és ilyen helyzetben nem a szavazatok döntenek, hanem az RTL.
2021. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

A mentorok közül legtöbbször csak ByeAlex mondta el a véleményét úgy, hogy nem saját mentoráltjának akarta a győzelmét. Mind a 3 döntős óriási előadó és mind3 megérdemelték volna a győzelmet.

Alee is megérdelmelte nem kell őt szekálni. Most ő nyert akkor ő nyert nincs már mit csinálni.Fogadjuk el és kész.

2021. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
És a 3 válasz adó, igen a mentorok is csomószor hibásztak es nem adtak olyanak széket akik megérdemelték volna mivel féltették a saját versenyzőjüket. De ez nem Alee vagy a többi mentorált hibája
2021. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Az X-faktorban sajnos nem az nyer, aki szakmailag a legjobb és a legjobb énekes. Ezt nem is titkolják, nyíltan leírták, vagy elmondták a napokban is valamelyik cikkben vagy videóban.

Most se az nyert aki jobb volt, hanem aki megnyerte a szimpátiaszavazást. Tudtommal bárki szavazhat, nincs korhatár. Igen, a 10 évesek is.

Alee érdekes a maga módján. De tényleg csak hadarni tud, nem tartom én sem egy jó énekesnek, se reppernek. Elég nagyképű is, kicsit lehetne szerényebb. A győzelmet a tudásával messze nem érdemelte meg.

2021. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem még anyum is felugrott az ágyról örömben mikor meghallotta, hogy Alee nyert 😂😂😂😂
2021. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Semmirekellő egy hulladék egér, nem értem mit lehet értékelni benne
2021. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
68%
Szerintem azért annyira nem volt tehetséges,hogy az x-Faktort ő nyerje. Paulina sokkalta,nem is az,hogy jobb,hanem rendelkezett egyfajta külön stílussal,egy olyat ami ma már nagyon ritka,ha megvan valakinek. A hangja is nagyon szép,és lehet,hogy nem volt minden dal tökéletes,de sok előadó irigyelhetné. Alee igazából engem nem fogott meg. A hamis “magabiztossága” ami igazán zavar. Ő azt állítja tudja,hogy ő fog nyerni,ennek ellenére azt hittem össze fog esni a színpadon. A szegény körülményei miatt nem lehetett tiszta pár ember ítélőképessége. Nem mondom,hogy nem jó,csak azt,hogy nem érdemelte meg a győzelmet. Paulina akkor is sokkalta egyedibb és többet tudott hozni. Sajnálom,hogy így alakult. Ezért kéne profikra bízni ezt a döntést,ők biztos nem hezitálnának. Ugyan ez volt annó az USNK-val. A sok kislány,akik bele voltak zúgva voltak az egyetlen szavazóik. Egyszer ezt az érzelmi manipulációt, Ruszó Tibivel is eljátszották. Őt is csak sajnálta mindenki,pont mint Aleet.
2021. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Alle-t is utálom, de azt a pusztulatos Paulát jobban, szóval Alle kapott szavazatot az appon.
2021. dec. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!