Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek van-e értelme egy...

Szerintetek van-e értelme egy új X-Faktor évadnak?

Figyelt kérdés
Ugyan nemrég véget ért az RTL Klub ''tehetségkutatójának'' (idézőjel direkt) botrányos színvonalú ''jubileumi'' évada, de már javában toborozzák a jelentkezőket a soron következő, 11. évadra. Azonban úgy gondolom, hogy felesleges új évadot indítani, mert a utóbbi évadok már szinte csak a pénzről, a nézettségről, a ''zsűriről'' és a (kamu)balhékról szóltak, ráadásul ott voltak az idióta szabályok, melyekkel egy hónap alatt letudták az élő show-kat, így szinte idő se volt arra, hogy megismerjük a versenyzőket.
2022. jan. 6. 05:33
 1/7 Isti22 ***** válasza:
100%

Amíg hozza a nézettséget / pénzt, addig az RTL-nek van értelme :)

Én az elsőt néztem, a többi már nem érdekelt.

2022. jan. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom egyáltalán honnan van nézettsége. Az utolsó nyertesre kocsis tibire emlékszem de már azt az évadot se néztem. Nem tudnék mást felsorolni belőle ki nyerte meg pedig nyakra főre gyártják a műsort. Csak addig érdelik őket a versenyzők amíg megy a műsor utána dobbantanak. Gáz az egész. Cirkusz de tudják hogy balhéval eladható és ez jó a tvnek
2022. jan. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es: Kocsis Tibor 2011-ben nyert, amikor még a Nagy Feró-Malek Miklós-Keresztes Ildikó-Geszti Péter négyes volt.
2022. jan. 6. 07:29
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2022. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem már nem érdekel ugyanúgy ahogy az Exatlon Hungary se bele néztem mindkettőbe de már unalmas mindig ugyanaz történik egyszerűen uncsi
2022. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudni kell mikor kéne már abba hagyni
2022. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os: egyetértek. Anno a TV2 a Megasztár 6. évada után belátta, hogy nincs már több a műsorban és azóta nem volt újabb széria. Az RTL Klub is beláthatná, hogy nem kellene erőltetni az X-et, mert már nem is tehetségkutató, hanem bohócshow.
2022. jan. 8. 11:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!