Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kell reklámokat néznem...

Miért kell reklámokat néznem olyan csatornákon ahol fizetek azért hogy nézhessem?

Figyelt kérdés

Megértem hogy reklámokra szükség van!

Viszont ha fizetek érte és reklámokat nézetnek velem akkor a szolgáltatónak egyfelöl bevétele származik a reklámokból és az én fizetős csomagomból is.

Az igazság érzetem azt mondja hogy ez így nincs rendben mert vagy legyen ingyenes vagy ha fizetek akkor legyen reklám mentes.



2022. jan. 10. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Netflix, HBO GO, Disney +, Apple Tv, Amazon Prime Video stb.

A tv előfizetés nem a csatornához megy, hanem a szolgáltatóhoz, ezért kellenek nekik a reklámok

2022. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Keversz két dolgot.

Reklám a csatornának kell, hogy legyen miből működnie, legyen miből műsorokat vásárolni, készíteni.

Te nem nekik fizetsz, hanem a kábel tv szolgáltatónak, hogy bizonyos csatornákat láthass.

2022. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A YouTube-on a Prémiumért reklámmentesség, kisképernyős és kikapcsolt képernyős lejátszás, reklámmentesség és YT Music Prémium jár. Ha ez nincs benne az ajánlatban, nem feltétlenül jelent az előfizetés reklámmentességet is, csak más előnyökkel jár.


"olyan csatornákon ahol fizetek azért hogy nézhessem" Mely csatornák ezek?

2022. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!