Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen gyakran használod a...

Milyen gyakran használod a Streamingeket? (Netflix, HBO GO/NOW/MAX, Apple TV+ , Prime Video, Disney+, Starz Filmbox live stb?

Figyelt kérdés

Nekünk Netflix HBO Max és Apple tv van. Én leginkabb heti 3x nézem.

A parom a netflixet és az apple tv-t szinte minden este. Arra vagyok kivancsi így megeri e előfizetni , nem hadznalom e túl keveset? Ti mennyit használjátok ?

Van torrent is termeszetesen, de nincs helyem 20-30 giga1 rhadt 4K filmre :D streamingrn megkapom ;)

Köszönöm.



#Streaming, HBO MAX, apple tv, iptv, ez a jövő future #Hardver, filmezés kikapcsolódás
2022. márc. 20. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Netflixet heti pár alkalommal, nekem elég csak az.
2022. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

" Disney+ csak nyáron jön, viszont nagyobb címek lesznek rajta, minőség szubjektív dolog te döntsd el, részletek (sorozatos szempontból, [link] ) itt filmek tekintetében előbb utóbb csak itt lesz minden ami Disney, Pixar, Marvel, LucasFilm, 21's Century Studios, TouchStone, Miramax, NatGeo, szóval ezek a tartalmak lassan lekerülnek mindenhonnan. Kiemelendő, hogy baromi sokat költenek lokalizációra, tehát a legtöbb dologhoz lesz felirat és szinkron is a 3090 Ft-os ár a'szem 5 profilt, egyszerre 3 kijelzőt és 4k-t fog tartalmazni, de a pontos részletek a linken.

- HBO Max most indult, baromi olcsó, cserébe egy kicsit fapadosabb, idővel itt lesz minden ami WarnerBrothers, Cartoon Network, DC Comics, Discovery, CW, HBO, HBO Max, etc. Ők is rajta vannak a lokalizáción, részletek itt [link] .

- Amazon Prime Video most a legolcsóbb, bár elvileg előbb utóbb a 890 Ft-ról 1890 Ft-ra fog emelkedni (nem tudom, hogy egyszerre hány képernyő, de a 4k benne van), de filmek mellett itthon jár hozzá a Prime Gaming is, havonta pár ingyen játék és egyéb tartalom. Eddig nem volt mögötte saját studíó, de elég jó tartalmakat szereztek meg, viszont a napokban zárult az MGM felvásárlása, szóval hamarosan itt is lesz egy nagy tartalom növekedés (James Bond, Rocky, Stargate, etc jogokkal) + jön minden idők legdrágább sorozata a Gyűrűk ura világában és nem lenne meglepő ha a most áruba bocsátott filmes jogokra is lecsapna). Itt a leggyengébb a lokalizáció (még úgy is, hogy jelenleg a Disney+ el sem indult :D), de feliratokkal egyre jobban állnak.


Amiről még nincs sok infó, az éven elindul a SkyShowtime is ami a ViacomCBS és az NBCUniversal szerelem gyereke lesz európában és a Paramount, Universal, CBS, NBC, Comedy Central, MTV, Paramount+, Peacock, Nickelodeon, Showtime, Sky Studios tartalmakat jelent, árazást még nem tudni, de valószínűleg nem Netflix szintű lesz. Lokalizációhoz való hozzáállásukat sem tudni még."

2022. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Soha. egy évnyi előfizu árából kijön 4TB HDD, és egy helyen minden elérhető, ennyit erről részemről.
2022. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , mindenkinek mentek a zöldek, tavaly meg en is torrenteztem :D
2022. márc. 20. 15:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még?!
2022. márc. 20. 19:21
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Netflixem volt pár hónapig, alig van magyar szinkronos sorozat rajta. És az a baj vele mint a tévével, a népszerű baromságokat tolják, ha valami olyan érdekel ami nem népszerű, pl StarTrek TNG, Voyager azt nem éred el.
2022. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez így van a Maxon is, én pl nagyon szeretem a Cinemax műsorait, de ezek közül kevés a szinkron, több olyan is van, ami angolul sem elerheto, hanem csak horvátul v franciául ,ami bosszanto, ebben teljesen egyetértek. Ez minden stresmingen így van.

Köszönöm a véleményt ;)

2022. márc. 21. 09:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt Netflix legdrágább csomagja de nem jött be, kevés az olyan tartalom ami érdekelt, kevés szinkronos filmmel.

Van Apple TV de a legszegényesebb streaming szerintem, van pár no name sorozatuk és ennyi, a többi valamirevaló filmet mind megvenni lehet csak.. Amazon Prime nem rossz, de a jó tartalmait átnézed egy hó előfizu alatt..

Most HBO Max van, szerintem a legjobb most hogy 4K, Magyar nyelvű választékra is 5*.

Viszont nyáron ha jön a Disney+ az letarolja az összes eddigi minőségre/árra, főleg hogy instant lesz szinkron/felirat.

Amúgy kb mindennap használom.

2022. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Netflixel én is így vagyok, Apple Tv terén is egyetertek veled. A Disney+ bár sokaknak komoly vetélytars lesz, de engem nem erdekelnek a Disney tartalmak, max 1-2 kivetel van, így erre en nem fogok már fizetni.


Nekem is a HBO MAX a legjobb ;)

2022. márc. 24. 11:48
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
3# Kenyeret lopni is olcsóbb, mint megvenni, de ez messzire visz. Ennyit nekem megér a kínálat (pontosabban HBO MAX meg a Netflixé, kb annyiért, mint ha elmennénk ketten a moziba havi egyszer).
2022. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!