Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Samsung okos tv ami pár...

Samsung okos tv ami pár hónapos, nem tölti be az RTL most-ot. Laptopon, telefonon működik rendesen. Tv-n a YouTube.. Stb simán el mennek, nem akadoznak. Miért?

Figyelt kérdés
Valakinek ötlete, hogy az RTL most miért ilyen, hogy csak tölt, de nem indul el. Köszi szépen a válaszokat előre is

2022. ápr. 3. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert nem szabványos videostreamet használnak, hanem kódoltakat, amiket a tévé nem támogat. Az M4-el is így jártam, az 5 online csatorna linkjét bevittem a set top boxba és úgy tudtam nézni, mintha tévécsatorna lenne. Aztán lekódolták, azóta nem megy a boxon, csak ha a gépről megnyitom és áthúzom a tévére. Kényelmetlenebb és a gépet is lefoglalja.
2022. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!